propolski.pl: Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek ostro do dziennikarzy TVN24: „To jest szczucie na nas”

Magdalena Ogórek w mocnych słowach powiedziała, co myśli o stacji TVN, która w jej ocenie stale podsyca nienawiść i agresję w stosunku do dziennikarzy mediów publicznych.

Magdalena Ogórek wraz z Jarosławem Jakimowiczem prowadzą program „W kontrze”, którzy jest emitowany na antenie TVP Info. W ostatnich tygodniach wiele wspominało się w nim o hejcie, który zalewa życie publiczne.

— Ten hejt na Pawła Kukiza i muszę to z przykrością stwierdzić, nakręciła telewizja komercyjna w sposób straszny. Ci, którzy mieli, mają cały czas te frazesy o miłości na ustach, nakręcili po prostu taką machinę hejtu, że to się w głowie nie mieści — zauważyła Magdalena Ogórek, nawiązując do fali nienawiści, z jaką spotkał się Paweł Kukiz, który w głosowaniu nad lex TVN opowiedział się za PiS-em.

Jarosław Jakimowicz, odnosząc się do hasła reklamowego stacji TVN24, zapytał: — Wiesz, jak to się nazywa? Cała prawda, całą dobę, wolne media.

Magdalena Ogórek zaapelowała również bezpośrednio do pracowników TVN24, mówiąc, że to TVN zachowuje się nie na poziomie, a dziennikarze regularnie prowokują nagonki na dziennikarzy TVP i prezentowane przez nich materiały.

— To, co się dzieje od roku, to jest szczucie na nas, gdzie my wykonujemy tak samo pracę, jak wy, szanowni koledzy z TVN24. I tak samo, jak komuś, być może, nie odpowiada nasza praca, tak komuś nie odpowiada wasza. Tylko trzeba to szanować. Wy macie swoich widzów, my pewnie mamy swoich, natomiast szczucie i takie cały czas podbijanie nienawiści w stosunku do nas — podkreśliła dziennikarka TVP Info.

Zobacz również: Premier Słowenii zadeklarował wsparcie: „Jestem po stronie Polski”

Zobacz również: Znany aktor mocno podsumował polskich polityków: Po obu stronach barykady są ludzie o tym samym charakterze

źródło: DoRzeczy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these