Aktor i raper — Kamil Nożyński w dosadnych słowach podsumował polskich polityków. Szczególną popularność przyniosła mu rola w serialu „Ślepnąć od świateł”, aktor rozwija także karierę raperską pod pseudonimem Saful.

W rozmowie z „Wprost” Nożyński powiedział, co myśli o polskiej klasie politycznej. Dziennikarz przypomniał o wcześniejszym mocnym wpisie aktora, który ten opublikował w reakcji na głosowanie Pawła Kukiza nad reasumpcją głosowania.

Lider Kukiz’15 zagłosował wtedy tak, jak Prawo i Sprawiedliwość umożliwiając tym samym przeforsowanie kontrowersyjnej ustawy lex TVN.

— Jesteś najgorszym przykładem z najgorszych przykładów, które przytaczałeś, idąc do wyborów. Można robić dyplomację z twarzą, ty robisz dyplomację z twarzą w gó…e — pisał wówczas Nożyński.

Teraz w rozmowie z „Wprost” przybliżył szczegóły swoich rozważań.

— Byłem wyborcą Kukiza od początku, odkąd wystartował w wyborach prezydenckich. Wiem, politykom z zasady nie powinno się wierzyć – ale on wtedy nie był politykiem. Przyszedł gościu antysystemowy, wygłaszał hasła bliżej ludzi. Uwierzyłem i poszedłem za nim — przyznał aktor, który nie krył swojego rozczarowania Kukizem.

— Paweł Kukiz wcześniej romansował z PSL-em, teraz romansuje z PiS. Choć trudno to nazwać romansem. To raczej wygląda, jakby został przyparty do muru brzuchem do ściany. Teraz Kukiz jest takim przypierdkiem przy PiS i już się tego nie pozbędzie. Jeśli chodzi o poglądy polityczne, jestem człowiekiem środka, zwykłym szarym obywatelem, który po prostu chce, żeby było dobrze w tym kraju. Żeby dobrze czuł się każdy bez względu na wiarę, orientację, kolor skóry itp. — mówił zawiedziony. Nożyński podsumował, że bez względu na orientację polityczną przedstawiciele różnych ugrupowań są po prostu tacy sami.

Przeczytaj również:  Hołownia domaga się nowego rządu. Powiedział, co należy zrobić w ciągu 100 dni

— W ogóle bym nie używał podziału na prawicę i lewicę. Po obu stronach barykady są ludzie o tym samym charakterze. W innych rolach, innych barwach, ale tacy sami — dodał.

Zobacz również: Beata Kozidrak powraca do występów: „Proszę o wyzbycie się wszelkich ocen”

Zobacz również: Premier Słowenii zadeklarował wsparcie: „Jestem po stronie Polski”

źródło: wmeritum.pl

(Visited 372 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj