Magda Gessler została posądzona przez internautów o zbytnie powiększenie ust. Restauratorka szybko odniosła się do zgryźliwych komentarzy i wyjaśniła, co w rzeczywistości ją spotkało.

Magda Gessler to z pewnością kontrowersyjna postać, którą mogliśmy poznać dzięki „Kuchennym rewolucjom”. Najpopularniejsza polska restauratorka nie ma ostatnio lekko. W mediach społecznościowych pod jej zdjęciami pojawiło się bowiem wiele złośliwych komentarzy.

Internauci posądzili restauratorkę, że za bardzo powiększyła sobie usta. Magda Gessler postanowiła przeciąć te spekulacje i wyznała, co ostatnio jej się przydarzyło.

– Samochodem jadąc… selfie trzasnęłam… i raz na zawsze moimi ustami zamknę Wasze usta. Kolejny raz muszę się odnieść. Koniec z fałszem i atakami na mnie. Coś banalnego, co nie powinno być w ogóle tematem dyskusji – jest. Hejterzy teraz uśmiechają się od ucha do ucha! Moje usta. A dla Was – dzióbek, krzywe, za blade, za czerwone!… Za duże, niesymetryczne, zrobione… za małe, ciągle niezaakceptowane! Czytam wasze komentarze pod ostatnim zdjęciem. Nie wierzę. Apeluję! Kto chce hejtować – do widzenia! – napisała zdenerwowana Gessler.

– Usta są moje, przeszłam paraliż nerwu… wasze okrucieństwo boli. Ale skoro TE usta tak was ciekawią, intrygują… nakręcają! To będzie ich jeszcze więcej. Dla oswojenia i nauki tolerancji. Jestem cierpliwa. Poczekam na tych, którzy zostali w średniowieczu – dodała gwiazda.

Przeczytaj również:  Nie żyje polski reżyser Roman Załuski. Miał 86 lat

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jasna deklaracja ministra Błaszczaka: „Polska jest bezpieczna”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lech Wałęsa przed sądem do Cenckiewicza: „Będziesz wisiał” [WIDEO]

źródło: Instagram

(Visited 256 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj