W mediach pojawia się wiele doniesień na temat rzekomego pożegnania się ze stacją TVN wielu znanych gwiazd i celebrytów.

Szczególnie głośno wspominało się ostatnio o transferze Małgorzaty Rozenek-Majdan, która od samego początku swojej kariery związana była z TVN-em. Teraz postanowiła rozwijać się w Polsacie.

Równie dużo mówi się o znanej restauratorce Magdzie Gessler, która także miała opuścić TVN. O szczegółach sprawy poinformował „Super Express”, pisząc, że gwiazda otrzymała rzekomo lepsze warunki współpracy.

Tymczasem sama zainteresowana pozbyła internautów złudzeń i opublikowała post, w którym napisała:

– Bajka, wierszyk, rymowanki, kolorowe malowanki; Spekulacje, barwne treści; Lubią sobie coś popieścić; Wszystko wrzucić dziś do gara; I tak kręcić niczym czara; A ja na urlopie; Lekko pali w tym ukropie; Dementuję moi mili; Życzę wam tak pięknej chwili; TVN to mój domeczek…; Moje gniazdko i stołeczek; Moi ludzie, życie, praca; Moja frajda, wielka raca!; Całuję kochane portaliki…; Niech wam się robią wasze kliki – czytamy pod nagraniem na Instagramie Gessler.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukraiński ambasador chwalący Banderę ugiął się przed Żydami: „Zawsze potępiałem Holokaust w jak najostrzejszych słowach!”

Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dmitrij Miedwiediew nie wytrzymał i zaczął grozić całej ludzkości

źródło: Instagram

(Visited 213 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj