– Prezydent Rosji Władimir Putin spotka się jutro na Kremlu z kierownictwem Dumy Państwowej i liderami frakcji – przekazał sekretarz prasowy głowy państwa Dmitrij Pieskow.

W takich słowach odpowiedział na pytanie rządowej agencji TASS. – To będzie spotkanie twarzą w twarz, to będzie na Kremlu – dodał tajemniczo Pieskow.

Z tego, co wiadomo, poprzednie spotkania odbywały się dotychczas w formie wideokonferencji. Władimir Putin od czasu wybuchu pandemii koronawirusa upodobał sobie właśnie ten sposób komunikacji, szczególnie gdy ma porozumieć się z większym gronem osób.

Sekretarz prasowy frakcji partii komunistycznej Aleksander Juszczenko poinformował TASS, że ostatnie posiedzenie wiosennej sesji Dumy Państwowej odbywa się 6 lipca. Przewodniczącymi frakcji w Dumie Państwowej są aktualnie: Władimir Wasiljew (Zjednoczona Rosja), Giennadij Ziuganow (KPRF), Siergiej Mironow (Uczciwa Rosja – Za Prawdę), Aleksiej Nieczajew (Nowy Lud) i Leonid Słucki.

Wielu ekspertów przewiduje, że z racji obecnej sytuacji na Ukrainie w czasie spotkania na Kremlu mogą zostać również poruszone wypowiedzi w kwestii dalszych działań wojennych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ochojska wściekle atakuje rząd: „Sądzą, że unikną odpowiedzialności za śmierć młodych ludzi w lasach”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dmitrij Miedwiediew nie wytrzymał i zaczął grozić całej ludzkości

źródło: Onet

(Visited 126 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj