Magda Gessler straciła cierpliwość i wypowiedziała wojnę oszustom, którzy wykorzystali jej wizerunek. O co właściwie chodzi z aferą o herbatki odchudzające polecane rzekomo przez znaną restauratorkę?

Magda Gessler rozprawi się z oszustami

Gwiazda zapowiedziała, że nie zostawi tej sprawy bez wyjaśnienia. Nie kryła przy tym oburzenia.

— W necie ktoś, wykorzystując mój wizerunek, znowu chce zarobić. Jest to drobne przestępstwo, wielkie przestępstwo — przestępstwo! Mój wizerunek jest moją własnością i nikt nie ma prawa korzystać w imię własnej korzyści z tegoż wizerunku — mówiła zirytowana prowadząca „Kuchenne rewolucje”.

Przestrzegła przy tym wszystkie osoby przed kupowaniem herbatek podpisanych jej nazwiskiem. Poinformowała, że podejmie kroki prawne w tej kwestii.

— Więc te dziwne herbatki, które odchudzają, to ściema. Jeśli u mnie ich nie ma na Instagramie i moich social mediach, to znaczy, że ktoś stara się oszukać mnie i was. Proszę to przekreślić, a ja się tym zajmę od strony prawnej — obiecała Gessler.

— Uwaga, stop wykorzystywania wizerunku osób znanych bezprawnie! Samowola! Kradzież! Oszustwo! Dość! — pisała na Instagramie restauratorka.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

Wyjaśniamy, że oszuści postanowili zabawić się kosztem Gessler i wykorzystali jej wizerunek do sprzedaży herbatek na odchudzanie. Biznes miał być świetny, ponieważ restauratorka sama schudła kilka kilogramów, czym chwaliła się w sieci.

— Rzeczywiście ograniczyłam ilość spożywanego mięsa. Postawiłam na warzywa, ryż, dobre ryby i takie menu mi służy. Czuję się lżejsza, mam więcej energii tak potrzebnej w moim zawodzie, a efektem ubocznym jest kilkanaście kilogramów mniej — mówiła niedawno w wywiadzie dla „Party”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Aleksander Kwaśniewski wyszedł z kina przed końcem seansu. „Absolutny chłam”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Minister Niedzielski wskazał, kiedy nastąpi apogeum zakażeń koronawirusem. Miejmy się na baczności!

źródło: kobieta.pl, cozatydzien.tvn.pl

(Visited 170 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj