propolski.pl: Katarzyna Lubnauer chce, by Andrzej Duda oceniał urodę mężczyzn

Lubnauer chce, by prezydent Duda oceniał urodę mężczyzn: „A Tomala piękny czy nie piękny?”

Igrzyska Olimpijskie niosą ze sobą mnóstwo różnorodnych emocji. Wielu polityków i komentatorów przekazało już swoje gratulacje dla polskich medalistów. Jeden z wpisów opublikowanych przez prezydenta Andrzeja Dudę nie spodobał się posłance KO Katarzynie Lubnauer, która zasugerowała, że polityk powinien zacząć oceniać urodę mężczyzn.

Po każdym z sukcesów polskich zawodników w mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo gratulacji i podziękowań, a wraz z nimi szereg makronentów, którym nie podoba się to i owo.

Maria Andrejczyk zdobyła srebrny medal w rzucie oszczepem, a gratulacje dla młodej kobiety zamieścił prezydent Andrzej Duda.

— Maria Andrejczyk ze srebrnym medalem olimpijskim w rzucie oszczepem. Piękna i dzielna dziewczyna. Wielka radość w rodzinnym domu i we wszystkich naszych sercach. Brawo! Wielki sukces! Gratulujemy i dziękujemy! — napisał Duda w mediach społecznościowych.

Słowa głowy państwa nie spodobały się posłance Lubnauer z Koalicji Obywatelskiej, a mianowicie to, że Duda napisał o Andrejczyk „piękna”.

— Najważniejsze, że piękna. Dobrze, że przy okazji srebro. A Tomala piękny czy nie piękny? — napisała Lubnauer, nawiązując do złotego medalisty w chodzie na 50 kilometrów, Dawida Tomali.

Zobacz również: Trzaskowski chce wyrzucić niezależne media ze stołecznego lokalu: „Nie wiemy jak się ta sprawa rozwiąże”

Zobacz również: Sondaż: Polacy ocenili pracę Adama Niedzielskiego. Wyszło dramatycznie

źródło: NCzas.com

About the Author

One thought on “Lubnauer chce, by prezydent Duda oceniał urodę mężczyzn: „A Tomala piękny czy nie piękny?”

  1. Piękna i dzielna dziewczyna. Tak samo ja określam p. Marię Andrejczyk . Podobnej treści informacje przesłałem na konto Mojej Mistrzyni Olimpijskiej….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these