Na jednej z ulic w Lublinie doszło do nietypowej sytuacji. Kierowca wdał się w sprzeczkę z przechodniem, który spokojnym krokiem szedł przez ulicę, nie zważając na to, że ma czerwone światło. W pewnej chwili kłótnia przybrała niepokojący obrót, ponieważ pieszy próbował atakować kierowcę hulajnogą.

Na polskich ulicach często dochodzi do kłótni. Jedna z nich miała miejsce w Lublinie. Kierowca auta, w którym znajdowała się kamerka, wykonywał manewr skrętu w lewo z ul. Jana Pawła II w ul. Jantarową. Kiedy podjechał do przejścia dla pieszych, zobaczył młodego mężczyznę, który wolno przechodził przez ulicę i za nic miał sobie obowiązujące przepisy.

Awantura w Lublinie

Kierowca zatrąbił na przechodnia i w końcu wysiadł z samochodu, by z nim porozmawiać. Awantura szybko przeniosła się na chodnik.

Pieszy, kiedy zobaczył, że kierowca ma w ręku gaz, zaczął od niego odchodzić, przeklinając. W pewnej chwili mogłoby się wydawać, że odpuścił, tak się jednak nie stało. Młody mężczyzna po chwili wrócił do oponenta i złapał stojącą obok hulajnogę, by zaatakować nią kierowcę.

Ten w porę zdążył użyć gazu i zniechęcił agresora.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Pozwoliliśmy rządzić idiotom”. Sławomir Mentzen nie przebiera w słowach

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto tereny, które anektuje Rosja. Władimir Putin: „To ostateczne”

źródło: YouTube

(Visited 173 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj