Martyna Wojciechowska najbardziej kojarzy nam się z dalekimi podróżami i programami telewizyjnymi, w których o nich opowiada. Jej kariera nabrała rozpędu szczególnie za sprawą pracy w TVN. Ostatnimi czasy nie widzieliśmy jej jednak często na antenie.

Prezenterka najczęściej występowała w programie „Kobieta na krańcu świata”. Na pewien czas jego produkcja została zawieszona, co sama Wojciechowska tłumaczyła przyczynami osobistymi.

Wojciechowska odejdzie z TVN?

Fani podróżniczki nie kryją ostatnio niepokoju. Wojciechowska odniosła się do kwestii swojej pozycji w TVN w ostatnim z wywiadów.

– Ja niczego nie kończę, niczego nie przerwałam. Zawiesiłam zdjęcia do programu „Kobieta na krańcu świata”, może tak to nazwę precyzyjnie. Wciąż jestem w stacji TVN. Czuję, że moja pozycja jest tam niezachwiana. Zresztą taki dostałam komunikat od stacji, kiedy ustalaliśmy moją przerwę w zdjęciach. Wiem, że mogę wrócić w każdej chwili, te drzwi stoją dla mnie otworem – powiedziała Wojciechowska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Morawiecki przedstawia rady, jak przetrwać kryzys energetyczny. „Apelujemy, aby dokonywać reglamentacji” [+WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto tereny, które anektuje Rosja. Władimir Putin: „To ostateczne”

Przeczytaj również:  Sprzeczka w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący nie wytrzymali

 źródło: pudelek.pl

(Visited 70 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj