Za sprawą wprowadzonego lockdownu wielu przedsiębiorców utraciło możliwość prowadzenia swojego biznesu. Okazuje się, że w wyjątkowo trudnym położeniu znaleźli się ci, którzy żyli z prowadzenia stoków narciarskich. Te, podobnie jak bary, restauracje i siłownie, zostały zamknięte na długie tygodnie.

Kierownicy Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska ogłosili, że są zmuszeni zakończyć swoją działalność z powodu problemów finansowych. Wszystko wskazuje na to, że wielu innych przedstawicieli z tej branży może pójść tym samym śladem. Czy funkcjonowanie stoków nie będzie już opłacalne?

Zobacz również: Strajk Kobiet: „Julka” dostała ataku paniki, po tym jak legitymowała ją policja [WIDEO]

— Nie ma sensu już czekać. Szkoda już nerwów — powiedział Marduła z biura prasowego Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Zobacz również: Bill Gates nie może uwierzyć w „teorie spiskowe” na swój temat: „Szalone i złe!”

W rozmowie z „Gazetą Krakowską” wyznał, że nie ma już sił ani pieniędzy, by czekać na poluzowanie obostrzeń w tym zakresie. Nie wierzy przy tym, że po 14 luty właśnie ta branża zostanie odblokowana, więc lepiej poddać się już teraz i nie narażać na wysokie koszta.

Źródło: nczas.com

(Visited 3 310 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Otwierajcie nie mam gdzie spędzać urlopu te kurwy pisowskie wszystko pozamykały lodowiska również ich rozporządzenia są nielegalne tak samo jak szczepienia ludzie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj