propolski.pl: Lubisz narty? Zapomnij. Koniec działalności największego stoku na Podhalu: "Szkoda już nerwów"

Lubisz narty? Zapomnij. Koniec działalności największego stoku na Podhalu: „Szkoda już nerwów”

Za sprawą wprowadzonego lockdownu wielu przedsiębiorców utraciło możliwość prowadzenia swojego biznesu. Okazuje się, że w wyjątkowo trudnym położeniu znaleźli się ci, którzy żyli z prowadzenia stoków narciarskich. Te, podobnie jak bary, restauracje i siłownie, zostały zamknięte na długie tygodnie.

Kierownicy Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska ogłosili, że są zmuszeni zakończyć swoją działalność z powodu problemów finansowych. Wszystko wskazuje na to, że wielu innych przedstawicieli z tej branży może pójść tym samym śladem. Czy funkcjonowanie stoków nie będzie już opłacalne?

Zobacz również: Strajk Kobiet: „Julka” dostała ataku paniki, po tym jak legitymowała ją policja [WIDEO]

— Nie ma sensu już czekać. Szkoda już nerwów — powiedział Marduła z biura prasowego Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska.

Zobacz również: Bill Gates nie może uwierzyć w „teorie spiskowe” na swój temat: „Szalone i złe!”

W rozmowie z „Gazetą Krakowską” wyznał, że nie ma już sił ani pieniędzy, by czekać na poluzowanie obostrzeń w tym zakresie. Nie wierzy przy tym, że po 14 luty właśnie ta branża zostanie odblokowana, więc lepiej poddać się już teraz i nie narażać na wysokie koszta.

Źródło: nczas.com

About the Author

One thought on “Lubisz narty? Zapomnij. Koniec działalności największego stoku na Podhalu: „Szkoda już nerwów”

  1. Otwierajcie nie mam gdzie spędzać urlopu te kurwy pisowskie wszystko pozamykały lodowiska również ich rozporządzenia są nielegalne tak samo jak szczepienia ludzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these