Lewicowi aktywiści z kolektywu „Stop Bzdurom” obrazili się pewien czas temu na „Strajk Kobiet”. Wszystko przez odejście od postulatów m.in. aborcji na żądanie.

— @strajk_kobiet bez postulatu aborcji na żądanie. Za to populistycznie: konstytucja, ***** ***, kościół ofc jest zły, ale w szkole zostanie (będziemy prosić dzieci, by się wypisywały), a każdy ważny temat społeczny będzie dyskutowany do końca świata i odzyskania regresywnego kompromisu. Wszystko z perspektywy uprzywilejowanych członków klasy średniej wyższej. Się doczekałyśmy. PO wróciło. Na trupie ubitego strajku. Kolejnego. Ktoś pamięta jak rozpierdolili KOD, lansując się na jego platformach? — czytamy w Stop Bzdurom.

Zobacz również: Niepokojące doniesienia z USA. Linie lotnicze usuwają zwolenników Trumpa [WIDEO]

Co stoi za odmętami tego lewicowego szaleństwa? Okazuje się, że teraz Strajk Kobiet nie zamierza podarować kolektywowi „Stop Bzdurom” i przesłał wezwanie przedsądowe…

— Wysyłamy transowe bułeczki miłości dla Strajku Kobiet. Czemu? Dostałyśmy wezwanie przedsądowe z Wiejskiej 16/40. Więcej info jutro — napisali na instastories działacze Stop Bzdurom.

— Odrzucona przez Margot Klementyna postanawia się zemścić i wysyła jej wezwanie przedsądowe — dodał ironicznie aktywista Kamil Starczyk. Wszystko wskazuje jednak na to, kolektyw „Stop Bzdurom” nie przejmuje się działaniami Strajku Kobiet i dalej robi swoje…

Zobacz również: Ferie w dobie pandemii, czyli tłumy turystów na Gubałówce [WIDEO]

— Wiecie co? Jak ktoś już ma #wypierdalać, to serio matrony z centrali Strajku Kobiet. Osoby z kolektywu Stop Bzdurom dostały… wezwanie przedsądowe — czytamy w komentarzu Adrianny Palus, lewicowej aktywistki i studentki pielęgniarstwa, która jeszcze niedawno straszyła działaczy pro-life.

Źródło: tysol.pl

(Visited 537 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj