Jak się okazuje, na wielu osobach zakazy i nakazy wprowadzone przez rząd nie robią większego wrażenia. Wręcz przeciwnie, Polacy starają się korzystać z życia, co widać szczególnie na zakopiance w okresie ferii.

Wydarzenia z tego regionu zrelacjonował „Tygodnik Podhalański”, który upublicznił wiele zdjęć dobrze bawiącej się młodzieży.

Zgodnie z decyzją rządu, ferie dla wszystkich uczniów odbywają się w jednakowym terminie. W poprzednich latach sytuacja wyglądała inaczej i uczniowie dzieleni byli na tury ze względu na województwa. W tym roku pandemia koronawirusa wymusiła na Polakach inne rozwiązanie. Rządzący w obawie o zdrowie obywateli wprowadzili wiele restrykcji i obostrzeń. Zamknięto stoki, hotele oraz infrastrukturę turystyczno-gastronomiczną.

Zobacz również: Protesty przeciwko lockdownowi w Danii. Doszło do ostrych starć z policją: „Mamy dość!” [WIDEO]

Wczasowiczom nie przeszkadza to jednak w dobrej zabawie i uprawianiu sportów zimowych. „Tygodnik Podhalański” udostępnił zdjęcia oraz filmy z regionu, które nie pozostawiają wątpliwości.

Polacy niezbyt przejmują się obostrzeniami wynikającymi z pandemii. Jak zrelacjonował serwis, prawdziwe tłumy zebrały się przy schronisku na Hali Gąsienicowej, sytuacja na Gubałówce również prezentuje się podobnie.

Źródło: youtube.com, wprost.pl

(Visited 328 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj