propolski.pl: Leszek Miller zakpił z Aleksandra Kwaśniewskiego

Leszek Miller zakpił ze słów Aleksandra Kwaśniewskiego: „Upał czy coś innego?”

Leszek Miller odniósł się ironicznie do słów Aleksandra Kwaśniewskiego w kwestii powrotu Donalda Tuska do krajowej polityki. Były prezydent krytycznie ocenił szanse i możliwości zwycięstwa Tuska po ponownym zaangażowaniu się w bieżące sprawy. Kwaśniewski negatywnie ocenił dalszą perspektywę polityczną byłego premiera i zaznaczył, że sam nie zamierza iść w jego ślady.

— Tusk walczy w istocie o siebie, dlatego że każdy dodatkowy rok rządów PiS-u, oznacza wykreślanie Donalda Tuska z historii. On tutaj ma silną motywację, której ja nie mam — zaznaczył Kwaśniewski. Odpowiedział także na pytanie, czy Platforma Obywatelska dzięki pomocy Tuska zdoła wygrać wybory. W tym temacie nie wykazał raczej wielkiego optymizmu.

— Zwycięstwo? Trudno sobie to wyobrazić. Dla Platformy Obywatelskiej powrót Tuska jest w jakimś sensie zbawienny. Czy to wystarczy Platformie do wygrania? Nie. Musi zostać wykonana ogromna praca — stwierdził Kwaśniewski.

Słowa byłej głowy państwa nie przypadły do gustu byłemu premierowi Leszkowi Millerowi. Polityk nie stronił od złośliwości pod adresem kolegi z SLD i przypomniał Kwaśniewskiemu o jego skłonności do nadmiernego spożywania trunków.

— Kwaśniewski: „Tusk walczy w istocie o siebie, dlatego że każdy dodatkowy rok rządów PiS-u, oznacza wykreślanie Tuska z historii”. Dobre sobie —napisał Miller na Twitterze.

— Polityk, który był premierem, potem szefem RE i przew. największej partii europejskiej będzie wymazany z historii. Upał czy coś innego? — dodał rozbawiony.

Zobacz również: Prezydent Duda: „Kiedy mówimy o bohaterstwie, trzeba jasno powiedzieć…” [WIDEO]

Zobacz również: Grodzki cytuje Marksa i apeluje do samorządowców: „Muszą dać odpór temu, co szykuje tzw. nowy ład”

źródło: wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these