Znany lekarz z Przemyśla dr Włodzimierz Bodnar w wyczerpującym wpisie zamieszczonym w mediach społecznościowych podzielił się z pacjentami gorzkimi przemyśleniami. Specjalista ds. chorób płuc od wielu miesięcy z powodzeniem leczy pacjentów chorych na COVID-19 amantadyną.

— Jeśli uważam — napisał lekarz Włodzimierz Bodnar — że jestem w stanie uratować choćby jednego pacjenta a nie zrobił bym tego, byłoby to niezgodne z moim przekonaniem. Nie byłbym wart zawodu lekarza — ocenił na Facebooku.

Dr Bodnar zyskał ogólnopolską sławę po tym, jak rozpoczął leczenie pacjentów cierpiących na COVID-19 lekiem amantadyną.

Specjalista ds. chorób płuc od kilku miesięcy nieustannie zwraca uwagę na skuteczność terapii powyższym specyfikiem. Zwraca jednocześnie uwagę, na opieszałość władzy, która dopiero teraz zezwoliła na badania nad amantadyną pod kątem skuteczności walki z COVID-19.

Ministerstwo Zdrowia jest niepocieszone, bo wymusza się badania nad amantadyną na siłę … to ogłoście od razu wyniki badania, że nie wykazały skuteczności amantadyny! Po co czekać? — napisał rozgoryczony.

— Proszę jednocześnie pozbawić mnie prawa wykonywania zawodu, bo nie chcę być lekarzem w tak zakłamanym kraju — podsumował ostro w swoim obszernym wpisie.

Przeczytaj również: Nowacka zaskoczyła: „Miałam żal do Tuska i Platformy. Wyhodowali wariatów”

Przeczytaj również: Policjant kontra wściekły obywatel. To skończyło się bardzo źle

źródło: Nczas

(Visited 50 917 times, 2 visits today)
Przeczytaj również:  PILNE: Państwa UE uzgodniły szczegóły dotyczące paszportów szczepień. Zbliżają się kody QR

2 KOMENTARZE

  1. Kiedyś nazwiskiem tego lekarza będą nazywane ulice. Trzeba mieć odwagę i charakter, aby przeciwstawić się całemu systemowi sanitaryzmu, jaki jest nam narzucany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here