Strona główna Polska Legendarny bramkarz wyjawił, na kogo zagłosuje: „Kiedy słyszę tych oszołomów…”

Legendarny bramkarz wyjawił, na kogo zagłosuje: „Kiedy słyszę tych oszołomów…”

4 min czytania
0
1
14,815
Legendarny bramkarz

Legendarny bramkarz Jan Tomaszewski zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich. W pozytywnych słowach wypowiedział się o kandydacie, którego zamierza poprzeć.

Bramkarz ocenił, że urzędujący prezydent to „najlepszy, wraz ze świętej pamięci Lechem Kaczyńskim, prezydent Polski po 1989 roku”. W dalszej części wypowiedzi nie szczędził słów uznania dla Andrzeja Dudy.

— Kiedy słyszę tych oszołomów z różnych stron, którzy obiecują co i jak zrobią — chcę im powiedzieć tylko jedno: od tego jest parlament i rząd. Prezydent jest od reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej. Andrzej Duda dorównał już prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, który nigdy nie splamił się, jak jego poprzednicy. Obecny prezydent reprezentuje nas fenomenalnie — mówił w rozmowie z portalem niezalezna.pl.

Zobacz również: Marcin Różalski pierwszy raz w życiu pójdzie na wybory. Zdradził, na kogo odda swój głos

Tomaszewski ocenił, że najlepszym dla Polaków rozwiązaniem będzie ponowne wybranie Andrzeja Dudy. Wszystko po to, by nie dopuścić do cofnięcia 500 plus czy podwyższenia wieku emerytalnego, jak planują niektórzy inni kandydaci.

— Wtedy będziemy mieli prawdziwą wojnę, na której wszyscy stracimy. Andrzej Duda jest szanowany na całym świecie. To, co zrobił Donald Trump, to jest mistrzostwo, jak on traktuje Polaków i naszego prezydenta — dodał.

źródło: dorzeczy.pl

Reakcja
29
Przeczytaj również:  Grodzki: "Apeluję jako marszałek Senatu i lekarz - nie róbmy tych wyborów"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Jackowski ostrzega prezydenta Dudę: „Powinien bardzo na siebie uważać”

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich, jasnowidz Jackowski skomentował zwycięstw…