Legendarny bramkarz Jan Tomaszewski zdradził, na kogo zagłosuje w wyborach prezydenckich. W pozytywnych słowach wypowiedział się o kandydacie, którego zamierza poprzeć.

Bramkarz ocenił, że urzędujący prezydent to „najlepszy, wraz ze świętej pamięci Lechem Kaczyńskim, prezydent Polski po 1989 roku”. W dalszej części wypowiedzi nie szczędził słów uznania dla Andrzeja Dudy.

— Kiedy słyszę tych oszołomów z różnych stron, którzy obiecują co i jak zrobią — chcę im powiedzieć tylko jedno: od tego jest parlament i rząd. Prezydent jest od reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej. Andrzej Duda dorównał już prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu, który nigdy nie splamił się, jak jego poprzednicy. Obecny prezydent reprezentuje nas fenomenalnie — mówił w rozmowie z portalem niezalezna.pl.

Zobacz również: Marcin Różalski pierwszy raz w życiu pójdzie na wybory. Zdradził, na kogo odda swój głos

Tomaszewski ocenił, że najlepszym dla Polaków rozwiązaniem będzie ponowne wybranie Andrzeja Dudy. Wszystko po to, by nie dopuścić do cofnięcia 500 plus czy podwyższenia wieku emerytalnego, jak planują niektórzy inni kandydaci.

— Wtedy będziemy mieli prawdziwą wojnę, na której wszyscy stracimy. Andrzej Duda jest szanowany na całym świecie. To, co zrobił Donald Trump, to jest mistrzostwo, jak on traktuje Polaków i naszego prezydenta — dodał.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 76 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Sondaż: Kidawa-Błońska bez szans w starciu z Dudą. Miażdżąca przewaga prezydenta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here