Zawodnik sztuk walki Marcin Różalski wyjawił, że po raz pierwszy w życiu zagłosuje w wyborach, które odbędą się 28 czerwca. Na Instagramie opublikował film, w którym podzielił się różnymi spostrzeżeniami na temat świata polityki.

— Nigdy w wyborach udziału nie brałem — oznajmił Różalski.

— Nie dlatego, że nie wypełniłem swojego obywatelskiego obowiązku. Jak nie miałem żadnego kandydata. Nie ufałem żadnemu z tych kandydatów. Teraz pójdę na wybory i zagłosuję na pana Krzysztofa Bosaka. Wierzę, że Krzysztof Bosak jest i będzie takim Reprezentantem Polski, który nigdy nie zlawiruje swoich słów, zawsze będzie miał na celu dobro Narodu. Pamiętać będzie o przeszłości, historii, Bohaterach. Pomoże Ludziom żyć godnie — kontynuował polski zawodowy kick-boxer.

Zobacz również: Zniszczono samochód Krzysztofa Bosaka! Sytuację skomentował premier Morawiecki

Ponadto wyznał, że chociaż nie ze wszystkimi poglądami Bosaka się zgadza, to jednak wybierze jego kandydaturę. Dodał, że sam o sobie mówi, że jest „dumnym Polakiem”.

Marcin Różalski to znany i popularny zawodnik sztuk walki. Zdobył tytuł mistrza świata organizacji ISKA z 2007 oraz WKA z 2008 w formule K-1. Różalski to również międzynarodowy mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017 roku. Mężczyzna w 2019 roku zakończył jednak swoją sportową karierę.

Przeczytaj również:  Wiceminister rozwoju Olga Semeniuk: „Inflacja nie jest winą PiS, a opozycji”

 

źródło: wprawo.pl

(Visited 114 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj