Wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze 5 lat życia mówił Lech Wałęsa w rozmowie z „Super Expressem”.

Były prezydent Lech Wałęsa zdobył się na odważne wyznanie w wywiadzie dla „Super Expressu”. Lider Solidarności podsumował swoje dotychczasowe życie. Nie zabrakło również głębokich refleksji na temat życia pozagrobowego.

Raz na wozie, a raz pod wozem (…) Nie chcę, żeby mnie robaki jadły, czyli najlepiej spalić, żebym nikomu nie przeszkadzał… Skończyłem, wykonałem swoje dzieło i idę po rozliczenie stwierdził.

77-letni Wałęsa we wrześniu będzie obchodził swoje kolejne urodziny. Jak oświadcza, planuje żyć „jeszcze z pięć lat”:

Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie. Wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! I daję sobie jeszcze 5 lat życia. A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony… ocenił były prezydent.

Dodał następnie, że jest już spakowany i „oczekuje na przejście”:

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Tu na tym świecie jestem już znudzony, ale tam mnie nie chcą jeszcze… wyznał.

Przeczytaj również: PILNE: Polityk PO wśród osób zaszczepionych poza kolejnością. Do sytuacji doszło w Gdańsku

źródło: Tysol

(Visited 1 039 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

  1. i tu ciśnie się na usta stary kawał z Brezniewem, jak go chowali to mu trumnę nawiercili małymi otworkami, po to że jak go będą jadły robaki to miały się gdzie wyrzygać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj