Strona główna Polska Lech Wałęsa poszedł bez maseczki do fryzjera. Internauci: Ktoś tu powinien dawać przykład

Lech Wałęsa poszedł bez maseczki do fryzjera. Internauci: Ktoś tu powinien dawać przykład

4 min read
0
0
1,242
Lech Wałęsa

Wszystko wskazuje na to, że koronawirus Lechowi Wałęsie niestraszny. Były prezydent w przerwach od udzielania wywiadów ochoczo rozmawia z fanami w mediach społecznościowych. Dzieli się również ważnymi wydarzeniami z życia codziennego i zamieszcza zdjęcia.

Lech Wałęsa wybrał się do fryzjera i relacjonował wszystko na Facebooku. Przywódca Solidarności udowodnił, że wcale nie obawia się szalejącego wirusa. Ostatnio nawet był w kościelezdawał się nie przejmować nałożonymi obostrzeniami. Słynny polityk to prawdziwy ryzykant. 76-latek skorzystał z nadanej przez rząd możliwości i udał się do fryzjera, by poprawić swoją fryzurę. Efekt jednak nie zadowolił internautów.

Na jednym z zamieszczonych przez byłego prezydenta zdjęć widzimy zarówno jego, jak i fryzjera w maseczkach ochronnych. Na drugiej fotografii żaden z panów nie miał już zabezpieczenia.

— Dzień dobry Panie Prezydencie! Świetna fryzura się szykuje!, Ślicznie, pozdrawiam, Super, jak zwykle — czytamy w pozytywnych komentarzach.

— Ktoś tu powinien dawać przykład a łamie przepisy… Fryzjerzy muszą obowiązkowo przyjmować klientów w maseczkach, rękawicach, a nawet w przyłbicach. Zaleca się stosowanie odzieży ochronnej lub roboczej, a gdzie rękawiczki ochronne? — pisali bardziej krytycznie nastawieni internauci.

źródło: pomponik.pl

Reakcja
Przeczytaj również:  Frans Timmermans na kwarantannie domowej. Miał kontakt z zarażonym
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Piotr Krzemiński
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Tomasz Lis nie kryje oburzenia ułaskawieniem Jana Śpiewaka: “Zła decyzja”

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił aktywistę Jana Śpiewaka, co nie spodobało się wielu osobo…