Lech Wałęsa należy do tych polityków, którzy chętnie dzielą się informacjami ze swojego życia osobistego w mediach społecznościowych. Były prezydent ma stały kontakt ze swoimi fanami i publikuje coraz to nowsze i bardziej osobliwe wpisy.

Tym razem Lech Wałęsa napisał, że już wie, co powinno się o nim napisać po śmierci. Ku zdziwieniu internautów, na profilu prezydenta ukazał się nekrolog…

Zobacz również: Bosak ostro o francuskim ministrze w Polsce: Żałosna francuska beksa!

Legenda „Solidarności” oprócz historycznych dokonań ma do przekazania wiele ciekawych wniosków na temat życia. Często dyskutuje o obecnej władzy, o 6 tys. emerytury, która nie pozwala mu na godne życie…oraz o śmierci, której, jak sam podkreśla jest już coraz bliżej.

— Jestem raczej pozamaterialny, tylko patrzę czasami, czy są na kupce pieniądze, czy nie ma — mówił ostatnio Wałęsa o swojej chęci rozdania wszystkiego, co mu pozostało.

Zobacz również: Jak zagłosuje PO? Nitras: „Nie jesteśmy frajerami”

Kilka dni temu Wałęsa na swoim Facebooku opublikował osobliwy wpis, który po raz kolejny wywołał poruszenie wśród czytelników.

— Wałęsa Nekrolog będzie długi. To nie ja pisałem bez pytania i zgody encyklopedia — rozpoczął swoją wiadomość i zaczął wymieniać zasługi dla Polski. Nie zapomniał przy tym o wzmiance dotyczącej pokojowej Nagrody Nobla. Do swoich słów dołączył bowiem link prowadzący do strony Komitetu Noblowskiego.

Wałęsa Nekrolog będzie długi. To nie ja pisałem bez pytania i zgody encyklopedia. polski działacz związkowy,…

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Niedziela, 7 marca 2021

źródło: pomponik.pl

(Visited 870 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Absurdy z wiecu środowisk LGBT: "Margo została wybrana, jest więźniarką polityczną!"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here