Były prezydent Lech Wałęsa często dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami w kwestii polityki i bieżących wydarzeń. Nie szczędzi przy tym przykładów z życia wziętych. Polityk publikował niedawno treści, które mogły wskazywać na to, że dużo rozmyśla o zbliżającej się śmierci.

Lech Wałęsa opublikował niedawno nagranie mówiące o śmierci klinicznej, które sam opatrzył podpisem „Ciekawe”.

W opisie filmu znalazły się pytania, na które autor próbował udzielić odpowiedzi.

– Czym jest śmierć kliniczna i dlaczego osoby, które doświadczyły takiego stanu, często widzą jasne światło i spotykają się z bliskimi zmarłymi? Jak żyją potem, mając doświadczenie życia po śmierci ? Kim jest tajemnicza świetlista istota, która wita przybyłe do innego wymiaru dusze? Czy istnieją jakieś formy życia, bardziej złożone jak ludzkie, działające w sferze wyższej świadomości dokąd nasz, ziemski umysł niestety nie sięga? – czytamy.

Tym razem były prezydent podjął się refleksji nad przeszłością i zaczął analizować popełnione przez siebie błędy. Jak się szybko okazało, polityk nie potrafił takich błędów wskazać, a wszystko, co czynił, czynił zawsze w najlepszej wierze.

„Często słyszę że popełniłem jakieś błędy za moich czasów. nie wykluczam, tyko problem, ja tych błędów nie znam. Starałem się zawsze postępować w pełni przekonany o najlepszym rozwiązywaniu problemów, ale tu i teraz. Tylko przekonany o uczciwości, prawdziwości i najwłaściwszym rozwiązaniu tu i teraz. Wszystkie moje poważne decyzje były proponowane i wykonane w pełni wiary w to co robię. Dlatego nie przyjmuję takowych zarzutów o błędach i proszę, wręcz, żądam o dowody takich zarzutów, by wykazać co mną kierowało w tedy w tych decyzjach. Czeka na pretensje i uwagi. Punkt po punkcie wyjaśnię wszystko.”

Zobacz również: Koniec Zjednoczonej Prawicy? Jarosław Kaczyński rozwiewa wątpliwości

Przeczytaj również:  Niemiecka gazeta atakuje kanclerza Scholza: „Staliśmy się pośmiewiskiem”

Zobacz również: Makłowicz o kuchni bez mięsa: „Kilogram kurczaka kosztuje często mniej niż kilogram selera”

Często słyszę że popełniłem jakieś błędy za moich czasów. nie wykluczam, tyko problem, ja tych błędów nie znam….

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Niedziela, 9 stycznia 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 126 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj