Lech Wałęsa po raz kolejny zadziwił swoich obserwatorów. Nie jest tajemnicą, że były prezydent bardzo lubi media społecznościowe i często się w nich udziela komentując bieżące sprawy i wydarzenia.

Tym razem osobliwe nagranie może wskazywać na to, że polityk dużo rozmyśla o zbliżającej się śmierci i tym, co czeka na niego po drugiej stronie.

Lech Wałęsa najczęściej publikuje takie wpisy, które wprawiają w osłupienie internautów. Niektóre z nich wywołują sporo kontrowersji i budzą refleksję o co tak naprawdę byłemu prezydentowi chodzi.

Tym razem na jego profilu ukazało się nagranie mówiące o temacie śmierci klinicznej, które polityk opatrzył słowem „Ciekawe”.

W opisie filmu znalazły się pytania, na które autor próbował udzielić odpowiedzi.

– Czym jest śmierć kliniczna i dlaczego osoby, które doświadczyły takiego stanu, często widzą jasne światło i spotykają się z bliskimi zmarłymi? Jak żyją potem, mając doświadczenie życia po śmierci ? Kim jest tajemnicza świetlista istota, która wita przybyłe do innego wymiaru dusze? Czy istnieją jakieś formy życia, bardziej złożone jak ludzkie, działające w sferze wyższej świadomości dokąd nasz, ziemski umysł niestety nie sięga? – czytamy.

Przeczytaj również:  Poseł PiS miał poważny wypadek. Trafił w stanie krytycznym do szpitala

Zobacz również: Niemcy dziękują Polsce za możliwość tańszego tankowania. “Tanke, Polen!”

Zobacz również: Czytelnicy „Newsweeka” wybrali 100 najbardziej wpływowych Polek i Polaków. Ten wybór poraził internautów

https://youtu.be/eVobB8EGu74 Ciekawe

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Poniedziałek, 3 stycznia 2022

źródło: Facebook, o2.pl

(Visited 307 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj