propolski.pl: Lech Wałęsa bardzo zaskoczył swoich obserwatorów

Lech Wałęsa nie kryje wściekłości po przegranym procesie z Cenckiewiczem. Opublikował obraźliwą grafikę

Sławomir Cenckiewicz zamieścił w mediach społecznościowych post, w którym poinformował o wygraniu procesu z Lechem Wałęsą o naruszenie dóbr osobistych.

Nie wszyscy jednak mieli powody do radości. Były prezydent nie krył swoich emocji i stwierdził, że historyk miał „brać udział w sfałszowaniu teczek Kiszczaka”.

Zdenerwowany polityk skomentował wyrok sądowy z pomocą wymownej grafiki z fotografią Cenckiewicza i podpisem „wnuk esbeka za kasę wykona każdą robotę”.

— Dobrym ludziom dziękuję za wsparcie! Złym… — napisał Cenckiewicz na Twitterze, przekazując dobrą wiadomość o wygranym procesie z Wałęsą.

Sąd podjął decyzję, że były prezydent nie będzie zobowiązany do płacenia kary finansowej ani pokrywania kosztów sądowych.

— W zakresie kary (wpłata na cel społeczny) i zwrotu kosztów procesowych Sąd uwolnił Wałęsę! I to jest skandal! Aksjologicznie wygrałem, a finansowej kary — czego się domagałem — Wałęsa nie poniósł — wyjaśniał Cenckiewicz.

Lech Wałęsa w odwecie na sądową decyzję zamieścił na Facebooku obraźliwą grafikę. Internauci szybko powiedzieli, co myślą o zachowaniu polityka.

— Cenckiewicz dostał miliony od Kaczyńskich, żeby zniszczyć Lecha Wałęsę. Wnuk esbeka za kasę wykona każdą robotę — czytamy.

Zobacz również: Kukiz: „Opozycja żyje z konfliktu. Tusk kłamie tak jak kłamał”. Polityk podał pewien przykład

Zobacz również: Korwin-Mikke o wynikach nowego sondażu: 80% idiotów ma nas nienawidzić

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Piątek, 24 września 2021

źródło: tvp.info, wprost.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these