propolski.pl: Siedziała pięć godzin w toalecie, bo nie chciała nikogo zarazić

Koronapanika w natarciu. Siedziała pięć godzin w toalecie, bo nie chciała nikogo zarazić

Koronapanika daje się we znaki coraz większej liczbie osób. Pochodząca Z USA Marisa Fotieo spędziła pięć godzin w samolotowej toalecie, po tym, jak wykonany w trakcie lotu na Islandię test wykrył u niej koronawirusa.

O całej sprawie poinformował brytyjski dziennik „The Guardian”. Kobieta po otrzymaniu druzgoczących wieści postanowiła się samoizolować, by nie zaszkodzić innym współpasażerom.

Jak sama przyznała najpierw zaniepokoił ją ból gardła. Prędko więc wykonała kupiony wcześniej test. Gdy otrzymała pozytywny wynik zatrzasnęła się w samolotowej toalecie, by tam spędzić resztę lotu.

– To było szalone doświadczenie, na pokładzie było 150 osób i bałam się, że kogoś zakażę – powiedziała telewizji NBC News Marisa Fotieo.

Załoga samolotu w trakcie 5-godzinnej samoizolacji dbała o to, by kobiecie niczego nie zabrakło.

Ta w rozmowie z telewizją CNN wyznała, że była zaszczepiona dawką przypominającą, a celem jej podróży była Szwajcaria. Dodała, że wybrała się w nią wraz ze swoim bratem i ojcem.

Gdy wylądowała udała się wprost do hotelu Czerwonego Krzyża w stolicy Islandii i właśnie tam spędziła 10-dniową kwarantannę.

Jak donosi Uniwersytet Johnsa Hopkinsa, we wtorek padł dobowy rekord zakażeń – 265 427, a za wzrost liczby zakażeń odpowiada najczęściej mutacja Omikron. Wielu ekspertów spodziewa się nasilenia fali zachorowań po Sylwestrze.

Poprzedni szczyt zarażeń – 250 141 przypadków padł 8 stycznia 2021 roku.

Jak podkreśliła szefowa amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom Rochelle Walensky zwiększająca się fala przypadków koronawirusa powoduje obciążenie wielu szpitali.

– Koncentruję się na tym, aby zapewnić, że falę Omikrona przejdziemy z minimalną liczbą hospitalizacji i ciężkich przebiegów choroby – mówiła Walensky. Dodała, że szczepionki, w tym dawki przypominające, to najlepsza broń, by ograniczyć liczbę infekcji.

AIRPLANE QUARANTINE✈😷 Chicago teacher Marisa Fotieo had to stay in the airplane bathroom for 4 hours after she tested…

Opublikowany przez 10 Tampa Bay Poniedziałek, 3 stycznia 2022

#COVID19 | #VUELO | #ISLANDIA | #USA MUJER DA POSITIVO A COVID 19 DURANTE UN VUELO A ISLANDIA Y LA AÍSLAN EN EL BAÑO…

Opublikowany przez En Resumen Noticias Czwartek, 30 grudnia 2021

Zobacz również: Będą nowe obostrzenia? Minister Niedzielski zdradził pewien warunek

Zobacz również: Lech Wałęsa bardzo zaniepokoił internautów. Wszystko przez jeden wpis [WIDEO]

źródło: Facebook.com, prawy.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these