Barbara Kurdej-Szatan po kilkunastu dniach od opublikowania swojego emocjonalnego wpisu zdecydowała się na udzielenie wywiadu Magdzie Mołek. Przypomnijmy, że celebrytka po obejrzeniu nagrania udostępnionego przez Strajk Kobiet w mocnych słowach nazwała to, co na nim zobaczyła.

W jej pełnym wulgaryzmów wpisie nie zabrakło przede wszystkim wyzwisk pod adresem strażników granicznych, których określiła „mordercami” i „maszynami bez serca”.

Pomimo tego, że przeprosiła i usunęła swój post, internauci jej nie wybaczyli. Ponadto całą sprawą zajęła się prokuratura, a Jacek Kurski oznajmił, że gwiazda nie wystąpi już w serialu „M jak miłość”.

Każdego dnia Kurdej-Szatan musi zmagać się z ogromną falą hejtu, jaka wylała się na nią po całym zajściu. Aktorka w rozmowie z Magdą Mołek zdobyła się na szczere wyznanie mówiąc, że cała sytuacja jest dla niej bardzo trudna. Nie kryła przy tym łez i rozgoryczenia.

Aktorka w programie Magdy Mołek próbowała usprawiedliwić swoje słowa, podkreślając, że chodziło jej wyłącznie o jedno nagranie na którym zobaczyła cierpienie matek i dzieci.

— Dużo osób nie wie, do czego odniosłam się w mojej emocjonalnej reakcji, a stałam się naczelną zdrajczynią kraju, która nie szanuje munduru polskiego. To w ogóle nie jest tak. Nie wiem, co mam teraz myśleć. W tej chwili jestem obrzucana błotem, dostaję maile, że mam popełnić samobójstwo, z przeróżnymi wyzwiskami… — powiedziała ze smutkiem aktorka.

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Barbara Kurdej-Szatan kilka razy przepraszała za swoje słowa, na niewiele jednak się to zdało. Na nagraniu powiedziała, że jej wpis powstał pod wpływem ogromnych emocji, a ona tak wrażliwej i empatycznej postawy została nauczona w domu.

— To, czego dotyczy mój wpis, odnosi się do traktowania człowieka przez drugiego człowieka, na to się nie godzę. I nieważne, czy to są Polacy traktujący zagranicznych, czy odwrotnie. Nieważne. Nieważne, kto jest na jakim stanowisku, jakiej jest narodowości, jakiego koloru skóry. Chodzi mi o traktowanie człowieka przez człowieka — mówiła gwiazda.

Zobacz również: Premier Morawiecki po rozmowie z Macronem: „To nie jest zwykła presja migracyjna, to kryzys polityczny” [WIDEO]

Zobacz również: Play nie przedłuży kontraktu z aktorką Barbarą Kurdej-Szatan. „Mają dość zamieszania i awantur”

Źródło: YouTube.com

(Visited 9 688 times, 1 visits today)

5 KOMENTARZE

  1. Och jakie wy wspaniałe i jakie dobre i jakie wrażliwe, a jakie ładne. Rzygać się chce. Jak Pani Barbara chciała się zajmować polityką i wypisywać tak obraźliwe głupoty to powinna być przygotowana na krytykę a nie płakać w jakiś głupich programach.

  2. Wielka skrucha gdy przychodzi do poniesienia konsekwencji swojego działania. Dzieci mają więcej rozwagi. Jest jedna zasada: „nie sr@j w swoje gniazdo”. Celebrytce wydaje się że jej wszystko wolno nawet łamać prawo. Każdy może mieć swoje zdanie ale osoby publiczne powinny bardzo uważać z jego afiszowaniem. TO co powiedziała to zniesławienie i atak na służby państwowe, to tak jakby fizycznie napaść na policjanta -jest na to paragraf! Włączcie myślenie!

  3. Co to za wywiad. Ona obraziła polskich żołnierzy. Dla takich osob nie ma miejsca w naszej ukochanej ojczyznie. Żolnierze narażają codziennie swoje życie na każdej lini frontu wiec tego typu komentatze moze zachowac dla siebie. Cześć i chwała bohaterom.

  4. Ładnego słownictwa ją nauczono w domu. Nie chodzi o to, że skrytykowała zachowania na filmie, tylko w jaki sposób. Wulgaryzmy i prostactwo. Takiego zachowania nie można wybaczać, bo takie zachowania, zwłaszcza osób „rozpoznawalnych” prowadzą do schamienia społeczeństwa. Nie jest jej przykro, że przesadziła, tylko, że ludzie jej tego niewybaczą.
    Pyk iskierka zgasła…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj