Nowy program Barbary Kurdej-Szatan okazał się kompletną klapą. „Poranny rogal” emitowany w stacji Zoom TV nie przypadł do gustu telewidzom. Jedną z prowadzących była wspomniana celebrytka, która nie tak dawno obrażała strażników granicznych nazywając ich maszynami bez mózgu i serca.

– To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!! – pisała wściekle celebrytka Barbara Kurdej-Szatan.

Sąd ostatecznie jej nie ukarał, jednak aktorka przez swoje zachowanie straciła dużo więcej. Na początku musiała pożegnać się z obsadą serialu TVP, a później z kontraktem w sieci Play.

Ostatnio usiłowała uratować się programem „Poranny rogal”, na nic to się jednak zdało. Oglądało go średnio zaledwie 5,7 tys. widzów, więc dyrekcja zdecydowała o zakończeniu produkcji.

Co dalej z Kurdej-Szatan? Czy może liczyć na inne kontrakty? Warto wspomnieć o „Gazecie Wyborczej”, która zatrudniła aktorkę do promowania jednego z produktów. Może to jest jej przyszłość?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najnowszy sondaż poparcia. Niewielka różnica między PiS a PO

źródło: tysol.pl

(Visited 974 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj