Zmarły 20 października 2020 roku Dariusz Gnatowski przez lata wcielał się w rolę Arnolda Boczka. Jak aktor czuł się w ostatnich chwilach swojego życia? Okazuje się, że teraz na światło dzienne wychodzą nowe fakty.

Dariusz Gnatowski to jeden z lepiej kojarzonych i lubianych polskich aktorów komediowych. Przez ponad dwadzieścia lat grał w „Świecie według Kiepskich” rolę Arnolda Boczka. Jego nagłe odejście zaskoczyło wszystkich.

Śmierć Gnatowskiego. Nowe okoliczności

Aktor przed śmiercią chorował na zapalenie płuc i dostał ciężkiej niewydolności oddechowej. Teraz okazuje się, że Gnatowski nie uświadamiał sobie powagi swojej choroby i uznał, że jest to zwykłe przeziębienie.

Anna Skowrońska, kierowniczka i współproducentka „Świata według Kiepskich” zdradziła kulisy ostatnich chwil życia aktora.

– Tak wczesna i nagła śmierć Darka Gnatowskiego była dla całej ekipy totalnym zaskoczeniem. Ciężko znaleźć w sobie zgodę, kiedy ktoś umiera w sile wieku. Da­rek opuścił nas tuż przed zdjęciami do kolejnej sesji. Pamiętam, że przed samym pisaniem tej serii dzwoniłam do niego, ponieważ były pomysły na dwa odcinki z dużym udziałem Boczka. W żargo­nie mówimy, że były pisane na niego. Po jakimś czasie od tamtej rozmowy Darek zachorował. Poczuł się gorzej i nie zareagował w porę. Po prostu uznał to za przeziębie­nie. Za późno trafił do szpitala. Nie było już ratunku. Szok. Dwa scenariusze pisane na Darka poszły do kosza. Jego śmierć była ta­kim zaskoczeniem, że wszyscy się zatrzymaliśmy, zastanawiając się, co robić dalej, co pisać, jak teraz pisać… – napisano w książce „Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wyniki exit-poll wyborów we Włoszech. Szykuje się polityczne trzęsienie ziemi w UE?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „En Be A”. Publiczność padła ze śmiechu po słowach Kaczyńskiego [WIDEO]

źródło: fakt.pl / Program TV

(Visited 630 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj