Paweł Kukiz był gościem na antenie TOK FM i skomentował propozycję dotyczącą likwidacji TVP Info. Liderzy PO Borys Budka i Rafał Trzaskowski wystąpili podczas sobotniej konferencji, która obeszła się głośnym echem w mediach.

Politycy zaproponowali powołanie do życia „Koalicji 276″, która symbolizuje odpowiednią liczbę posłów potrzebnych do odrzucenia prezydenckiego weta. Pozostałe partie opozycyjne nie zostały uprzedzone o pomyśle połączenia sił, za co miały później pretensje do polityków Platformy.

Zobacz również: Mężczyzna zaatakował nastoletnie wolontariuszki WOŚP. „Ty kur** od Owsiaka”

— Żadna koalicja bez ideowego spoiwa nie będzie istniała. „Odsunąć PiS od władzy” to słabe spoiwo — powiedział na antenie TOK FM Paweł Kukiz.

— Żadna opozycja czy Koalicja 276 nie zaistnieje, jeśli nie jest związana ideowo. Jeśli spoiwem ma być odsunięcie PiS od władzy, to nie wróżę temu projektowi przyszłości. Nawet gdyby się udało doprowadzić do zmiany rządu, to co dalej? Przecież w PO nie ma nawet lidera, który mógłby stanąć na czele nowego obozu. Zapomniano jeszcze dodać, że do podziału będą stanowiska w spółkach Skarbu Państwa. Mnie takie rzeczy nie interesują — dodał były kandydat na prezydenta.

Zobacz również: Giertych pisze do Krystyny Pawłowicz i wspomina czasy Leppera: „Chyba was po********, aby mi taką wariatkę…”

Kukiz zapytany o propozycję przedstawioną przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego dotyczącą likwidacji TVP Info stwierdził:

— Nie chcę tego dosadnie nazywać, bo jest rano. Są teraz poważniejsze sprawy związane z pandemią, gospodarką, czy zamieszaniem po wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 714 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Skandaliczne słowa Tuska o Szumowskim: “Tylko dlatego, że ma przemęczoną twarz, ludzie postrzegają go dobrze”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here