Eurodeputowany Prawa i Sprawiedliwości Patryk Jaki wygłosił emocjonalne przemówienie na forum Parlamentu Europejskiego. Były wiceminister sprawiedliwości upomniał się o życie nienarodzonych dzieci.

Kto wam dał prawo do decydowania pytał Patryk Jaki które życie jest lepsze, a które gorsze?!

Europoseł w swoim emocjonalnym wystąpieniu zauważył, że Parlament Europejski oręduje za prawami dla niemal każdego, włącznie z prostytutkami. Wyjątkiem okazują się dzieci abortowane na życzenie w 8 i 9 miesiącu ciąży.

Co tydzień domagacie się specjalnych praw dla 200 niezdefiniowanych płci, która i tak już mają swoje specjalne prawa, specjalne środki, swoich komisarzy, swoje rezolucje. Ostatnio nawet tutaj organizowaliście konferencję w sprawie specjalnych działań dla kobiet, które świadczą usługi seksualne grzmiał europarlamentarzysta.

Polityk wskazywał, że PE zapomina o dzieciach zabijanych w ostatnim trymestrze ciąży:

Według dużej części z was można usuwać nawet w 8 czy 9 miesiącu ciąży na życzenie? I jeszcze twierdzicie, że jest to prawo człowieka i wyzywacie wszystkich tych, którzy bronią te dzieci najsłabsze, najbardziej bezbronne! Kto wam dał prawo do decydowanie, które życie jest lepsze, a które gorsze?! pytał.

Przeczytaj również:  Prezydent Węgier Katalin Novak zapowiedziała wizytę w Polsce: "Panie prezydencie, drogi Andrzeju"

Przeczytaj również: Trzaskowski zagięty i skompromitowany przez słuchacza w Radiu ZET: „To pytanie od TVP Info!”

źródło: Do RzeczyTwitter

(Visited 42 448 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj