Były minister przekształceń własnościowych Waldemar Kuczyński wypowiedział się w pochlebnych słowach o ekipie PO-PSL. Podkreślił, że rządy tych partii były „najlepsze”, ponieważ były najmniej dotknięte korupcją ekip rządzących.

Waldemar Kuczyński nie szczędził również mocnych słów wobec obecnej władzy, zarzucając jej kłamstwo. Użył przy tym dosadnych epitetów, nazywając partię Kaczyńskiego „pisowską hołotą”.

— Pisowska hołota przez lata wmawiała, że mafie VAT powstałe pod parasolem i z udziałem PO ukradły 17 mld, a PiS je odzyskał. To kłamstwo od początku do końca — powiedział Waldemar Kuczyński.

Zobacz również: Adamowicz dostała ostrą reprymendę od sędzi. Momentalnie zamilkła [WIDEO]

Jeżeli chodzi o PO-PSL, Kuczyński nie mógł powstrzymać słów zachwytu:

— Nikt za PO nie ukradł 17 mld. Ta ekipa była jedną z najmniej dotkniętych korupcją po 89. Wobec obecnej była kryształem — skwitował były minister.

Zobacz również: Michał Dworczyk zakażony koronawirusem: „Będę pracował zdalnie”

W obliczu tak szczerego wpisu nie mogli pozostać obojętni internauci, którzy napisali autorowi pochwał, co o tym wszystkim myślą.

Przeczytaj również:  Staruszka szła po torowisku. Nie potrafiła odpowiedzieć, jak się tam znalazła

— A o której Vincent Rostowski mówił „Piniendzy nie ma i nie będzie” — czytamy.

— Hm. Nikt nie ukradł, po prostu sobie wypłynęły w nieznanym kierunku, omijając budżet państwa, a Tusk tylko sobie patrzył jak płyną. Latami — dodał inny internauta.

Źródło: tysol.pl

(Visited 1 423 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj