propolski.pl: Michał Dworczyk powiedział, ile szczepień do tej pory wykonano. "To efekt ciężkiej pracy tysięcy osób"

Michał Dworczyk zakażony koronawirusem: „Będę pracował zdalnie”

Koronawirus zbiera coraz większe żniwa i nie oszczędza nikogo. Atakuje nawet polityków i członków rządu, którzy przed nim ostrzegali. Okazuje się, że pełnomocnik rządu ds. Narodowego Programu Szczepień oraz szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk również padł ofiarą zakażenia.

O fakcie poinformował sam Michał Dworczyk, pisząc przez media społecznościowe: — W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność COVID-19 w najbliższym czasie będę pracował w trybie zdalnym. Minister tak, jak inni, którzy zachorowali musi teraz przejść przez kwarantannę i odizolować się od innych.

Zobacz również: Emocjonalne oświadczenie Adamowicz podczas procesu: „Przeproście szczerze, z własnej woli…” [WIDEO]

Ministerstwo Zdrowia poinformowało ostatnio, że do Polski trafiła już trzecia fala koronawirusa, która swoje apogeum osiągnie na przełomie marca i kwietnia.

Jak podkreślił Adam Niedzielski, mogą to być wartości nawet na poziomie ok. 10-12 tys. przypadków dziennie. Rząd zastanawia się, czy w związku ze zwiększającą się liczbą zakażeń nie wprowadzić nowych obostrzeń.

Zobacz również: Ostra sprzeczka Hołowni z Nitrasem: „Ty nigdy żadnej propozycji od nas nie dostaniesz…” [WIDEO]

— Mam nadzieję, że nie będą potrzebne jakieś restrykcyjne zmiany, ale z jakimiś zmianami w przepisach należy się liczyć — przekazał w poniedziałek pełnomocnik rządu ds. szczepień Michał Dworczyk.

Źródło: niezalezna.pl, radiozet.pl

About the Author

One thought on “Michał Dworczyk zakażony koronawirusem: „Będę pracował zdalnie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these