Kuba Wojewódzki często dzieli się swoimi przemyśleniami z fanami w Internecie. Program prowadzony przez prezentera w TVN cieszy się sporą popularnością. Tym razem Wojewódzki przygotował zaskakujący prezent świąteczny, który opublikował w mediach społecznościowych.

Okazuje się, że jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych dziennikarzy w Polsce zamierza wyjechać z kraju, a właściwie z niego uciec na czas kwarantanny. Wszystko wskazuje na to, że wiele osób nie godząc się z obostrzeniami wprowadzanymi przez rząd, zaczyna szukać rozwiązań, które mogłoby ich uchronić przed nowymi konsekwencjami.

Zobacz również: Wicepremier Jarosław Kaczyński składa świąteczne życzenia: „Jesteśmy jedną wielką rodziną i chcemy nią być”

Kuba Wojewódzki po raz kolejny poinformował swoich fanów o szczegółach prywatnego życia, przekazując tym razem smutną wiadomość. — W związku z kwarantanną narodową postanowiliśmy chwilowo zmienić naród. Nie zaniedbujcie wyobraźni. Wesołych Świąt — napisał pod zdjęciem zrobionym w chmurach.

źródło: alaluna.pl

(Visited 1 543 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nie żyje Leonard Pietraszak. Znany aktor miał 86 lat

1 KOMENTARZ

  1. panie jasnowidzu postaral by sie pan bardziej bo takie rzeczy to kazdy moze a nawet juz wyczuwa pozdro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj