propolski.pl: Dr Basiukiewicz: Działania rządu przypominają ministerstwo z Monty Pythona

Dr Basiukiewicz przedstawił „Narodową Strategię Uwalniania”. Wezwał do zdjęcia maseczek

Znany w mediach społecznościowych lekarz Paweł Basiukiewicz opublikował na Twitterze „Narodową Strategię Uwalniania”. Medyk podkreślił, że jego zdaniem lockdown jest groźniejszy niż koronawirus.

Zaapelował, że w Polsce powinna być zniesiona kwarantanna. Na swoim profilu internetowym Paweł Basiukiewicz pokazał „propozycję etapów uwalniania życia społecznego, gospodarki i udrażniania ochrony zdrowia”. Tych przykładów nie przedstawił ot tak sobie, ale poparł je publikacjami naukowymi.

— To jest propozycja do etapów uwalniania życia społecznego, gospodarki i udrażniania ochrony zdrowia. Poparta piśmiennictwem. „Narodowa Strategia Uwalniania” Uprzejme proszę o rozważnie wdrożenia — zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy, szefa rządu oraz ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Lekarz zaprezentował swoje rekomendacje w następujących punktach. — 1. Nie izolować po 9 dniu choroby. 2. Nie izolować bezobjawowych. 3. Nie izolować CT>30 4. Wyrzucić maski z przestrzeni publicznej. 5. Zakończyć restrykcje. 6. Myjemy ręce i wietrzymy — napisał Paweł Basiukiewicz.

źródło: nczas.com

About the Author

One thought on “Dr Basiukiewicz przedstawił „Narodową Strategię Uwalniania”. Wezwał do zdjęcia maseczek

 1. Człowiek bez tlenu umiera po 3 minutach, długotrwałe niedotlenienie uszkadza mózg. Dlatego rząd światowy chce, by nawet zdrowi byli chorzy na skutek braku skutecznego leczenia Amantadyną, nieskutecznych szczepionek i przyduszania maskami? Wolę weganizm=wzmacnia orga(ni)zm! Bez uzależnień, chorób, przestępczości: Testy dają w 30-90% fałszywe wyniki: Zamknęli firmy, zabronili oddychać świeżym powietrzem, zamknęli szpitale przed chorymi, skazali na śmierć przewlekle chorych, zabraniają spotkań, zamknęli dzieci, seniorów w domach, zakładają szmaty na twarz generując choroby i hamując rozwój mózgu. Reset: po bankructwie firm ludzie na zasiłkach, nie będzie własności prywatnej, obywatel będzie własnością państwa, nie będzie rodziny, o dzieciach decydować ma państwo. „Koniec pandemii” nastąpi 31 marca 2025 r. po wdrożeniu nowego niewolniczego systemu zgodnie z opisanym planem: https://www.facebook.com/federacja.zielonych.9/posts/109175337798327?__cft__%5B0%5D=AZWelg6hHwKA8v051PSy8BHS3o7H4feUxh5_fxljOLalsJlaZNm02lWb-p_2sTRyoF3UfPikf5NXpC9wBXU5GGhv_wQRY_q2FK2np0QKiEpD3sOLyAsBkPSNUlx9aJQCJOhkilxkUWVqLSgNesm4G2aL&__tn__=%2CO%2CP-R W Chinach testuje się obecnie system totalnej kontroli obywateli przez 24h/ dobę – po co?

  Rządowi „doradcy” Simon, Horban, Flisiak przez których „rady” zmarło 40 000 Polaków to także doradcy producenta leku Remdesivir, którym kurację kosztującą 10 000 zł zalecają, zamiast skutecznej kuracji Amantadyną za 10 zł po której nikt nie umarł, wszyscy wyzdrowieli. Podłączenie do respiratora (chociaż zabija 90% chorych) jest drożej płatną procedurą dla szpitala niż podanie tlenu czy przewrócenie chorego na brzuch, by ułatwić oddychanie.

  https://ibialystok.blogspot.com/2021/01/amantadyna.html Zamiast zaplanowanego ludobójstwa wolę weganizm=wzmacnia orga(ni)zm! Bez uzależnień, chorób, przestępczości: Skuteczny przebadany lek Amantadyna kosztuje 10 zł, w przeciwieństwie do nieskutecznych szczepionek zmutowanego wirusa po 1000 zł testowanych w pośpiechu i powodujących skutki uboczne i powikłania, czy respiratory zabijające 90% chorych. Dziesiątki tysięcy chorych mogłoby nie umrzeć, także z powodu ograniczenia w dostępie do szpitali, nie mają uzasadnienia absurdalne dyktatorskie ograniczenia, zamknięcie gospodarki, szkół, hoteli, gastronomii, bankructwa firm, zadłużenie ludzi. Media wywołujące koronapanike kłamią, władze na całym świecie zawiązały największy w historii spisek przeciwko obywatelom http://ibialystok.blogspot.com/2020/12/zabojczeszczepionki.html http://ibialystok.blogspot.com/2020/11/spisekcovid19.html

  Triumf lekarza z Przemyśla – amantadyna wraca do aptek. (…) można leczyć nią Covid-19. Włodzimierz Bodar, lekarz pulmunolog z Przemyśla, już w lutym leczył amantadyną pacjentów chorych na Covid-19. Wtedy skuteczność leku wypróbował też na sobie. (…) wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł, publicznie stwierdził, że on i członkowie jego rodziny wyleczyli się dzięki amantadynie. Chlorowodorek amantadyny jest ponownie dostępny w terapiach w grypie typu A oraz poza wskazaniami rejestracyjnymi (w tym COVID-19) – wynika z komunikatu Ministerstwa Zdrowia. (..) zostały wydane zgody na czasowe dopuszczenie do obrotu produktu Viregyt-K (..)produkty zawierające amantadynę mogą być ordynowane przez lekarza we wszystkich wskazaniach rejestracyjnych oraz poza tymi wskazaniami zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i mogą być wydawane z apteki bez ograniczeń https://nowiny24.pl/triumf-lekarza-z-przemysla-amantadyna-wraca-do-aptek-znow-mozna-leczyc-nia-covid19/ar/c1-15357199

  KTO NIE CHCE SUKCESU AMANTADYNY?
  Gościem Doroty Łosiewicz jest Maciej Pawlicki, reżyser, producent filmowy, publicysta.
  https://www.youtube.com/watch?v=77xSKcIk3Rc

  KORONAWIRUS. KOMU ZALEŻY NA BLOKOWANIU AMANTADYNY?
  Gościem Doroty Łosiewicz jest Włodzimierz Bodnar, pulmonolog z Przemyśla.
  https://www.youtube.com/watch?v=pAys6QJ_tQQ

  CZY AMANTADYNA NAPRAWDĘ LECZY COVID-19?
  Gościem Doroty Łosiewicz jest @marcinwarchol, wiceminister @MS_GOV_PL.
  https://www.youtube.com/watch?v=cVY8uqjINN4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these