Swiatłana Cichanouska, liderka białoruskiej opozycji, opublikowała na Twitterze fotografię z Donaldem Tuskiem. Zdjęcie opatrzyła wpisem, w którym ujawniła fragment rozmowy z liderem PO.

Cichanouska musiała opuścić kraj po wyborach prezydenckich, które wygrał Aleksandr Łukaszenka. Świat nie uznaje jednak zwycięstwa polityka mówiąc, że wybory były sfałszowane.

Od tej chwili Cichanouska często widuje się z zachodnimi politykami, jak również politycznymi przedstawicielami europejskich państw.
Liderka białoruskiej opozycji pokazała zdjęcie ze spotkania z byłym premierem RP Donaldem Tuskiem ujawniając także fragment przeprowadzonej rozmowy.

Na samym początku Cichanouska przyznała, że od zawsze motywował ją optymizm, który przejawiał Donald Tusk. Zdradziła również, co polityk jej powiedział.

— Zawsze mi mówi: Kontynuuj swoją pracę. Bądź konsekwentna. A na pewno wygrasz. Z takimi przyjaciółmi Białorusi na pewno wygramy — podkreśliła Cichanouska w mediach społecznościowych.

Powiedziała również, że przeprowadziła z Tuskiem rozmowy na temat wsparcia wolnych mediów. Niedawno były szef RE opublikował zdjęcie ze spotkania z unijnym komisarzem Thierrym Bretonem.

— Komisarz Thierry Breton z ciekawą misją w Polsce. Ważna rozmowa o tym, jak odblokować unijne pieniądze dla Polaków — obwieścił Donald Tusk na Twitterze.

Zobacz również: Nowe nagranie z Martą Lempart podbija sieć: „Ma Pani wiadro, za darmo nie będę robiła” [WIDEO]

Zobacz również: Policja łowi bezmaseczkowców w galeriach handlowych. Internauci nie kryją oburzenia [FOTO]

Źródło: Twitter.com, wpolityce.pl, tvn24.pl

(Visited 1 012 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj