Znany detektyw i celebryta Krzysztof Rutkowski w rozmowie z dziennikiem „Super Express” podzielił się swoimi przemyśleniami na temat wyborów prezydenckich, które odbędą się już w najbliższą niedzielę. Mężczyzna wyjawił również swoje preferencje polityczne.

— Zagłosuję na Andrzeja Dudę — zadeklarował Krzysztof Rutkowski w wywiadzie z „Super Expressem”. — Dlaczego? Ze względu na zmienność poglądów kandydata KO.

— Uważam, że Rafał Trzaskowski nie jest jeszcze gotowy na objęcie urzędu prezydenta — ocenił kontrowersyjny detektyw. — Jeśli by nim został, to mielibyśmy jeszcze silniejszą odsłonę wojny polsko-polskiej i jeszcze większe podziały w społeczeństwie. Bardzo iskrzyłoby także między Pałacem Prezydenckim a rządem — stwierdził.

Druga tura wyborów prezydenckich odbędzie się już w najbliższą niedzielę 12 lipca. W szranki staną Andrzej Duda, który odniósł zwycięstwo w pierwszej turze z wynikiem 43,5% oraz kandydat KO Rafał Trzaskowski z poparciem 30,46%. Według najnowszych sondaży oraz typowań bukmacherów zdecydowanym zwycięzcą okaże się dotychczasowa głowa państwa.

Przeczytaj również: Ostre starcie zwolenników Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego w Końskich: „Mordercy jesteście!”

źródło: Super Express

(Visited 136 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Duda chce, by handel w niedzielę był przestępstwem. Napisał już list do Ziobry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj