propolski.pl: Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski zapowiada dramat w Europie. Wspomina także o premierze

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami kolejną niepokojącą wizją. Wieszcz z Człuchowa przyznał, że Europa stoi przed ogromnym kryzysem zarówno finansowym, energetycznym, jak i surowcowym.

Jego zdaniem szykuje się również wielka zmiana w polskim rządzie. Dodał, że mogą wydarzyć się „dziwne próby ewakuacyjne”, natomiast Rosja wciąż będzie wysyłać groźby. Jackowski uważa, że dodatkowo mogą wystąpić poważne problemy z wodą oraz prądem.

Kolejne niepokojące słowa Jackowskiego

Jasnowidz podkreślił, że zarówno Polskę, jak i Europę czeka wielki krach.

„Mówiłem, że to się stanie przez trzy drobniejsze krachy w odstępie od października do przełomu stycznia, lutego… Może ten czas: okres październik, listopad, grudzień, styczeń, początek lutego… Może się coś takiego dziać w naszym kraju i być może też w Europie, że każdy tydzień będzie pogarszał naszą sytuację, oszczędności”.

Zdaniem profety, rząd nie zapanuje nad bałaganem, który sam stworzył, a gospodarka będzie w opłakanym stanie.

– Premier zmieni twarz… Czyli jak to mam rozumieć? Albo premier się zmieni, albo premier zacznie kompletnie coś innego mówić, jak mówił do tej pory. Zmieni kompletnie narrację, zmieni twarz – analizował sytuację.

Jackowski dodał, że Polaków może czekać hiperinflacja, która będzie niszczyć nasze budżety. W czasie wizji zobaczył także miasto graniczące z morzem, które stanęło w ogniu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kukiz stawia się Kaczyńskiemu. „Od października przestaję głosować wspólnie z PiS”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „To jakaś klątwa?” Nie żyje wójt gminy Tarnowiec Wiktor Barański

źródło: pomponik.pl / Radio ZET

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these