Nie żyje Wiktor Barański, wójt gminy Tarnowiec. Był czwartym wójtem tej gminy, który zmarł w trakcie kadencji. Prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny był zawał serca. Samorządowiec miał zaledwie 53 lata.

Barański pełnił urząd wójta gminy Tarnowiec od czerwca ubiegłego roku. Został nim po śmierci swojego poprzednika Jana Czubika.

– W dniu 28.09.2022 w trakcie pełnienia swoich obowiązków zmarł nagle Wójt Gminy Tarnowiec Pan Wiktor Barański. Przez wiele lat był bliskim współpracownikiem i przyjacielem strażaków z naszej gminy w czasie pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Tarnowcu – przekazali na Facebooku strażacy z OSP Łubno Szlacheckie.

Czy to jakaś klątwa?

Wielu komentujących pyta „, Czy to jakaś klątwa?”, „Co tam się dzieje, umiera czwarty wójt”.

Dwa lata temu zmarł poprzednik Barańskiego, Jan Czubik, który miał 72 lata. W 2009 roku w wieku 62 lat odszedł wójt Krzysztof Szajnicki. Końca kadencji nie doczekał również wójt Bogusław Wójcik.

Wiadomo, że Barański był aktywnym człowiekiem i lubił górskie wędrówki.

– Interesował się również agroturystyką, ale jego największą pasją było lotnictwo. Był społecznikiem, wiele lat współpracował i działał na rzecz Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP w Tarnowcu, pełniąc funkcje prezesa w latach 2016-2021 – czytamy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukraińcy zdobędą Krym? Generał Ben Hodges wskazał datę

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Donald Trump chce powstrzymać wojnę na Ukrainie. „Nie pogarszajcie sprawy”

W dniu 28.09.2022 w trakcie pełnienia swoich obowiązków służbowych zmarł nagle Wójt Gminy Tarnowiec Pan Wiktor Barański….

Opublikowany przez Osp Łubno Szlacheckie Środa, 28 września 2022

źródło: Facebook / RMF24

(Visited 1 607 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj