Krzysztof Jackowski często umila czas widzom, próbując przewidzieć przyszłość tyczącą się ważnych wydarzeń społecznych i politycznych. Już niedługo, 14 czerwca, Polacy zagrają swój pierwszy mecz na EURO 2021, mierząc się ze Słowacją.

Jasnowidz postanowił wyczuć, co czeka polską reprezentację w tym ważnym czasie. Według mężczyzny biało-czerwoni mają ogromne szanse na zwycięstwo. Pierwszy mecz mistrzostw Europy Polacy rozegrają już w poniedziałek w Sankt-Petersburgu, a ich rywalami będą Słowacy.

— Co do Słowacji, to trzeba uważać na ten zespół i ten pierwszy mecz. Wydaje się najsłabszy, a w moich odczuciach kojarzy się jako rześki. Czasami jest tak, że ambicje dodają sił. Kto wie, czy na powiewie tych ambicji Słowacja nie będzie jednak trudnym przeciwnikiem — przestrzegł jasnowidz w rozmowie z „Faktem”.

Zobacz również: Sondaż: Polacy powiedzieli, co myślą o powrocie Donalda Tuska na krajowe podwórko. „Mają dobre wyczucie w tej sprawie”

Krzysztof Jackowski dokładnie oszacował szanse Polaków i samego Roberta Lewandowskiego.

— Na wszystkie trzy mecze naszych mam odczucie dość pozytywne, jeden z tych meczów będzie meczem Roberta Lewandowskiego, bo strzeli dwie lub trzy bramki. To będzie jego sukces. Dwa mecze, ale nie wiem, z jakimi zespołami, będą wygrane. Jeden mecz będzie zremisowany lub przegrany — powiedział wizjoner z Człuchowa.

Przeczytaj również:  Waszczykowski krytykuje rząd Morawieckiego i wzywa partię do zaostrzenia polityki antyeuropejskiej

Przypominamy, że mecz Polaków na Mistrzostwach Europy będzie można obejrzeć w poniedziałek 14 czerwca o 17:50 na TVP 1.

Źródło: NCzas.com

(Visited 3 379 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj