Ulubiony jasnowidz Polaków Krzysztof Jackowski często występuje na platformie YouTube, gdzie przedstawia swoje wizje dotyczące przyszłości. Tym razem wieszcz z Człuchowa zdradził, czy czekają nas kolejne ograniczenia na jesieni. Dodał także, że przeczuwa dymisję jednego ze znanych polityków.

58-latek przyznał, że zbliżają się do nas trudne chwile, które będą również bardzo zaskakujące. Zdaniem jasnowidza polski rząd będzie musiał niedługo podjąć decyzje, z którymi ciężko się będzie Polakom pogodzić.

— Polski rząd na coś się zgodził, co będzie nie do przyjęcia. Będziemy oburzeni, a nie będziemy mieli na to wpływu. Ta decyzja spowoduje, że będziemy się czegoś bali jako obywatele — powiedział Jackowski.

Mężczyzna odpowiedział również na pytanie internautów, czy rząd wprowadzi kolejne obostrzenia. Tutaj jasnowidz nie miał wątpliwości mówiąc: „będą, ale inne”.

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Zdaniem jasnowidza z Człuchowa pewien znany polityk rozważa swoją dymisję. Może ona nastąpić w związku z niespodziewanymi decyzjami rządu.

— Bardzo znany polityk przy obecnej włazy zastanawia się bardzo mocno nad podaniem się do dymisji. Nie chce dotrwać do tego, co ma się dziać. Chodzi o to, na co nasz kraj się zgodził. Ewentualnie — dodał.

Przeczytaj również:  Warzecha komentuje wypowiedź Morawieckiego: „Premier jak najdalej odchodzi od klasycznych, wolnościowych idei liberalnych”

Zobacz również: Bronisław Komorowski: Mam nadzieję, że panowie z ekipy rządzącej przestaną rżnąć głupa

Zobacz również: Hołownia chce, aby 16-latkowie mogli głosować w wyborach. Przedstawił swój nowy pomysł

źródło: YouTube.com

(Visited 1 633 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj