propolski.pl: Krzysztof Jackowski: "W krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi". Wspomniał także o dymisji ważnego polityka

Krzysztof Jackowski: „W krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi”. Wspomniał także o dymisji ważnego polityka

Krzysztof Jackowski to najpopularniejszy jasnowidz w Polsce. Mężczyzna często dzieli się swoimi wizjami w Internecie i odpowiada na pytania sympatyków. Tym razem dla kanału „Wideoprezentacje” opowiedział o swoich przeczuciach na przyszłość. Wspomniał m.in. o śmierci wielu starszych osób, jednak podkreślił, że przyczyną wcale nie będzie koronawirus.

Krzysztof Jackowski nie od dziś przepowiada upadek partii rządzącej. Nie inaczej było 5 kwietnia 2021, gdy ulubiony jasnowidz Polaków opowiedział w programie „Wideoprezentacje” o swoich przeczuciach dotyczących przyszłych losów Polski.

— Powiem państwu ważną rzecz. Miałem ostatnio dwa zdarzenia gdzie zaginęli ludzie. W obydwu przypadkach na 99% fakty wskazywały na samobójstwo. Przy pierwszym skupieniu, chwili popatrzyłem na zdjęcie i poczułem, że obydwie osoby żyją i okoliczności, gdzie są też po krótkim czasie, jak się sprawa wyjaśniła, też się zgadzały. To są takie lotne poczucia. Najlepsze, najmocniejsze takie sprawy-legendy kryminalne, które ja wyjaśniłem w swojej przeszłości, to były takie pierwsze mgnienia. Jasnowidzenie jest czymś bardzo delikatnym, powiewnym i nie trzeba wcale długo się zastanawiać — powiedział jasnowidz, a po chwili sam zaniepokoił się swoimi własnymi przeczuciami.

Zobacz również: Hołownia idzie w zaparte w kwestii szczepień: „Zachowałem się tak, jak zachowałbym się jeszcze raz”

— W jakimś szpitalu w Polsce, w dużym mieście będzie afera, bo w krótkim czasie umrze dużo starszych ludzi. Ale to chyba nie na zarazę. Będzie o tym głośno — zaznaczył jasnowidz z Człuchowa.

W kolejnej części wizji Jackowski zapowiedział, że bardzo znany polityk poda się do dymisji, czego konsekwencją będzie upadek PiS-u.

Zobacz również: Marek Jakubiak nie miał litości dla Hołowni: „Powiem to takim językiem, może zrozumie”

— Bardzo ważna osoba polityczna w Polsce nagle podaje się do dymisji. Przyczyn nie będzie. Ktoś z bardzo wysokiego świecznika. To będzie jego decyzja. Rząd zacznie kruszeć. To odejście tego polityka ze świecznika spowoduje, że inne osoby z koalicji zaczną myśleć o sobie. PiS nie dotrwa do następnych wyborów. PiS się unicestwi — może nie jako partia, ale jako koalicja i będzie to manewr zamierzony. I tak to zostawiam — podsumował.

https://www.youtube.com/watch?v=qWfr0IkBHcE

Źródło: antyradio.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these