Krzysztof Jackowski jest najbardziej znanym jasnowidzem w Polsce. Jego wizje wzbudzają zainteresowanie i podziw u coraz większej liczby internautów. Tym razem Jasnowidz z Człuchowa nie ma dobrych wieści dla naszych rodaków mieszkających za granicą.

Zdaniem Jackowskiego sytuacja pandemii koronawirusa wiele komplikuje. Zaleca więc, pozostanie w kraju, aby potem nie mieć problemów z dotarciem. Pan Krzysztof nawiązał także do wprowadzania przez europejskie kraje stanów wyjątkowych. Wizjoner w swojej najnowszej przepowiedni zaapelował do Polaków za granicą, a dokładniej do tych, którzy pracują na terenie całej Europy.

Zobacz również: Radosław Sikorski uderza w Przemysława Czarnka. Padły mocne słowa

— Powinniśmy się pilnować w Europie. Jeśli ktoś ma pracę, to powinien się jej teraz trzymać. Nie jeździć, nie podróżować. Trzymać się swojego miejsca, żeby nie mieć problemów z dotarciem — podkreślił jasnowidz.

Ponadto dodał, że Czechy i Słowacja wprowadziły już stan wyjątkowy w swoich krajach.

— Te stany wyjątkowe mogą się powtarzać. Możemy być przyzwyczajani do określenia stan wyjątkowy, z tego względu, że jeżeli miałoby dojść do mobilizacji, do trzymania obywateli w garści w konkretnych państwach, wówczas w stanie wyjątkowym można decydować w szerszej mierze o decyzyjności, naszej wolności, o naszym wyborze, chociażby wyjazdów — wyjaśnił Krzysztof Jackowski.

Przeczytaj również:  Szokująca przepowiednia Jackowskiego. Wspomina o projekcie PiS?

źródło: radiozet.pl

(Visited 1 352 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj