Krzysztof Jackowski podzielił się z widzami swoją najnowszą wizją tym razem dotyczącą planów Władimira Putina. Wieszcz z Człuchowa zaznaczył, że prezydent Rosji planuje utworzyć trzy strefy wokół Ukrainy.

— Przyciskanie się poszerzy, nie będzie działań militarnych. On myśli o wpuszczeniu na Ukrainę potajemnie jednostek wyszkolonych ludzi — mówił niedawno Jackowski.

— To specjalnie wyszkolone osoby, które będą robiły jakąś sieć. Jest szykowana akcja, że żołnierze będą małymi grupkami wchodzić na terytorium Ukrainy. Ci ludzie będą zakładać jakieś ładunki w jakichś ważnych obiektach, przemysłowych lub militarnych — dodał jasnowidz.

Jest już pewne, że część przepowiedni mężczyzny się nie spełni. Mówił on bowiem o tym, że „nie będzie działań militarnych”, które są na ten moment bardzo widoczne.

Wieszcz wspominał także o tym, że Rosja już niebawem zademonstruje całemu światu swoje nowoczesne maszyny i samoloty. Powiada się, że będzie to wielki szok dla całego świata.

— Duszenie Europy może się pogłębić. Rosja może pójść w jakiś układ z Chinami, na przykład gospodarczy i przez to Europę może traktować po macoszemu. Mam wrażenie, że Putin ma Ukrainę za zakładnika, by Europa lub państwa NATO były niepewne skomasowanych sił przy wschodniej granicy — zaznaczył Jackowski.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Zobacz również: Robert Winnicki: Szykujmy się do konsekwencji, które dotkną Polskę

Zobacz również: Wielka eksplozja magazynu w Odessie. Udostępniono nagranie [WIDEO]

źródło: o2.pl

(Visited 790 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj