Jasnowidz Jackowski podzielił się z widzami swoją najnowszą przepowiednią. Tym razem wieszcz z Człuchowa wczuł się w myśli Jarosława Kaczyńskiego i Andrzeja Dudy.

W swoim najnowszym materiale na YouTube Jackowski opowiedział także o swoich przypuszczeniach na nadchodzący 2022 rok.
Mężczyzna na prośbę swoich fanów spróbował wczuć się w myśli czołowych polityków PiS. Słowa jasnowidza jednych wprawią w zachwyt a innych w smutek.

Jak stwierdził Krzysztof Jackowski Andrzej Duda jest obecnie w bardzo trudnym położeniu, ponieważ czegoś się obawia i nie przystaje na niektóre propozycje ze strony rządu. Może nawet czuć się bardzo osamotniony i rozważa swoją rezygnację.

— Prezydent Duda ma teraz trzech doradców. Jest czemuś przeciwny, ale prawie nic nie może. Rozgrywa to z trzema doradcami, ale ma bardzo mały zasób działania. Nie godzi się z czymś. To tak wygląda, jakby był zaklinowany przez rząd. Ma bardzo mały obszar do działania. Żąda jakichś zapewnień – nie od naszego rządu – zapewnień międzynarodowych, a takich nie ma. Tego się obawia. On bardzo ambicjonalnie podchodzi do tego problemu, wyraźnie się z czymś nie godzi i myśli też o swojej skórze, ale zakres jego działania jest tak mały, że manewr ma on i jego trzech doradców i bardziej myśli już o sobie i o swojej postawie na przyszłość, jak będzie postrzegany, jak o tym, co ma się wydarzyć, na co de facto nie ma wpływu — powiedział Krzysztof Jackowski.

Przeczytaj również:  Ministerstwo Rolnictwa co prawda spotyka się z rolnikami, ale konkretów wciąż brak

— On traktuje tę sytuację jako próbę wyjścia z opresji. Czyżby sprawy miały się tak, że to, co politycznie może rozgrywać się za kurtyną, że on nie ma na to wpływu jako prezydent… Mówię to, co jest moją wizją, ale powiem Państwu, że mam wrażenie, że ten pan myśli czasem o rezygnacji. Może tego nie mówi głośno, nawet osobom blisko niego, z racji pracy, stanowiska, ale on o tym myśli. W obecnej sytuacji prezydent czuje się osamotniony. Ale może to być inna kwestia: można przypuszczać, że to prezydent alienuje się od tego wszystkiego, co się dzieje, że może to on sam nie chce, albo pokazuje obawy i sprzeciw i przez to jest coraz bardziej osamotniony, bo jest to pewna taktyka względem niego. Nie wygląda to ciekawie — dodał zaniepokojony jasnowidz z Człuchowa.

Pod koniec swojej wizji jasnowidz skoncentrował się na prezesie PiS Jarosławie Kaczyńskim. Stwierdził, że lider PiS również może zastanawiać się nad odejściem od rządzenia.

— Też słowo „zabezpieczenie”. Być może rząd polski zaczyna się dopatrywać podwójnej kombinacji w tym, jaką rolę ma Polska spełnić. Pan Kaczyński myśli o odejściu od kwestii rządzenia, nie wykluczone, że będzie chciał głębiej odejść, jak nam się to wydaje… To jest przygotowanie w wielu państwach. W wielu państwach jest alert, jest przygotowanie. Oni już nie rozmawiają, oni czekają. Czekają na moment, na znak, na sygnał — zaznaczył Jackowski.

Przeczytaj również:  Tajemniczy prezent dla Morawieckiego od NBP. Wartość przesyłki przekroczyła 2,5 tys. zł

Zobacz również: Mentzen obnaża manipulację wokół statystyk covidowych:„Nie chcę mieć subskrypcji u Pfizera na prawa obywatelskie” [WIDEO]

Zobacz również: Gates podsumował rok 2021 i przedstawił plany na kolejny: „Wielu z nas oswoi się z nową normalnością” [WIDEO]

Źródło: Radio ZET, YouTube.com

(Visited 284 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj