propolski.pl: Wpadka Jeden z Dziesięciu

Wpadka w „Jeden z dziesięciu”. Uczestnik podał niewłaściwą nazwę, jednak odpowiedź zaliczono

Teleturniej „Jeden z dziesięciu” emitowany jest w TVP od wielu lat i gromadzi przed telewizorami rzesze osób. Widzowie oprócz śledzenia zmagań uczestników mogą przy okazji testować własną wiedzę z różnych dziedzin.

W ostatnim odcinku „Jeden z dziesięciu” uczestnik podał niewłaściwą nazwę oceanu, jednak Tadeusz Sznuk zaakceptował tę odpowiedź. Nie spodobało się to widzom, którzy wytknęli twórcom teleturnieju niekonsekwencję w przyznawaniu punktów.

Dzięki zaangażowaniu śledzących kolejne odcinki często udaje się wyłapywać błędy oraz wpadki niektórych uczestników. Taka sytuacja miała miejsce w ostatnim odcinku słynnego teleturnieju. Gdy uczestnik udzielił błędnej odpowiedzi, na Facebooku wywiązała się dyskusja na ten temat.

W finale odcinka, który mogliśmy oglądać 9 grudnia Tadeusz Sznuk zadał pytanie:

W którym oceanie żyje krab olbrzymi?

Mężczyzna odpowiedział: W Pacyficznym.

Odpowiedź ta została zaliczona, jednak widzowie zwrócili uwagę, że coś takiego, jak „Ocean Pacyficzny” nie istnieje. Prawidłowa odpowiedź powinna brzmieć: Ocean Spokojny lub Pacyfik.

— Organizatorzy są bardzo niekonsekwentni. Jednemu nie zaliczą jakiejś literówki, drobnego przejęzyczenia, a innym zaliczają dużo większe „babole” takie jak Ocean Pacyficzny czy nie tak dawno znak zodiaku „bliźniaki” — czytamy w komentarzach.

Zobacz również: Gates podsumował rok 2021 i przedstawił plany na kolejny: „Wielu z nas oswoi się z nową normalnością” [WIDEO]

Zobacz również: Krzysztof Jackowski odczytał myśli Kaczyńskiego i Dudy: „Ten pan myśli o rezygnacji”

A może by tak spędzić wieczór z uczestnikami trzeciego odcinka 128. edycji? Zapraszamy do TVP1 na godz. 18:55!

Opublikowany przez Jeden Z Dziesięciu Czwartek, 9 grudnia 2021

źródło: radiozet.pl, Facebook.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these