propolski.pl: Krzysztof Jackowski o wiośnie w tym roku

Krzysztof Jackowski o przyszłości Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego: „PiS zacznie pękać”

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję na temat przyszłości politycznej Polski, a konkretnie tego, co stanie się z Jarosławem Kaczyńskim i Mateuszem Morawieckim. Jego przepowiednia może zaskakiwać!

Jeszcze kilka miesięcy temu Jackowski ostrzegał, że dla PiS zbliżają się ciężkie czasy i będzie tracić poparcie. Mówił również, że Mateusza Morawieckiego i Jarosława Kaczyńskiego czeka wielki upadek.

— PiS zacznie mieć problemy, pękać. Być może stoimy przed pierwszym momentem, w którym w jakimś procesie, w jakimś czasie PiS może się zapaść. Może się podać rząd do dymisji. Nie mówię, że to się stanie za tydzień, miesiąc czy dwa. Zaczyna się w moim poczuciu to, że PiS zacznie już pękać i mogą być różne sytuacje zaskakujące w rządzie. Łącznie z panem Morawieckim — mówił Jackowski.

Krzysztof Jackowski często komentuje własne przepowiednie i podkreśla, że może się mylić. Nie ukrywa również, że ma na swojej liście dużo sukcesów.

Zobacz również: Wielka Brytania: Minister zdrowia rozpłakał się na wizji po rozpoczęciu szczepień [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że PiS nie ma obecnie najlepszego czasu, co pokazują ostatnie sondaże. W ciągu ostatnich miesięcy PiS stracił sporą liczbę dotychczasowych sympatyków, a przyczyniły się do tego zmiany w podatkach, decyzja Trybunału Konstytucyjnego w kwestii aborcji czy liczne, głośne protesty w całej Polsce.

źródło: plotek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these