Krzysztof Jackowski często dzieli się przepowiedniami na żywo, w których odnosi się do wydarzeń w Polsce i na świecie.

Jasnowidz z Człuchowa mówił ostatnio o maturach i próbował przewidzieć, czy sprawią one licealistom trudności.

— W moim poczuciu matury będą, jak co roku, zaskakujące, ale po stresie okaże się, że zaskakująco łatwe. Nie będą one trudne. Być może nie będą trudne, bo czasy mamy trudne i może w ten sposób uczniowie będą trochę inaczej potraktowani — mówił Krzysztof Jackowski w rozmowie z „Super Expressem”.

Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Wieszcz z Człuchowa skomentował również ostatnie wydarzenia na Ukrainie. W jego ocenie maj będzie trudnym, ale zarazem przełomowym miesiącem, który zapamiętamy na długo.

— Wyraźnie to się skomplikuje w maju. Mam wrażenie — kto wie, czy też niepolski rząd, albo tylko polski rząd — ale będzie mowa o takiej alternatywnej grupie wojska. Na wszelki wypadek, gdyby była taka konieczność, jakby ochotnicy, którzy mogliby brać udział w konflikcie. Będzie przynajmniej o tym mowa oficjalna. Może dojść do tego, że trzy lub cztery państwa, kto wie, czy nie będzie w tym Polski właśnie, przynajmniej zaczną mówić oficjalnie o gotowości przystąpienia do konfliktu — wyjaśnił Krzysztof Jackowski.

Jasnowidz zaznaczył, że w naszym kraju może zostać wprowadzony stan gotowości.

— Kojarzy mi się nasz pan premier i będzie ogłoszony stan, nie wiem czego — gotowości? W trakcie tego stanu będą mogły stosowane być obowiązki, czyli obywatele będą mieli większe obowiązki, będą musieli wykonywać coś, co będzie brzmiało jak rozkaz, choć to nie będzie typowym rozkazem. W bardzo napięty sposób mi się to kojarzy, nie czułem takiego napięcia miesiąc temu — podsumował.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skandaliczne zachowanie Cezarego Żaka: „Który z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamieniem”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Michał Szpak wyznał całą prawdę na temat swojej orientacji. Będziecie zaskoczeni!

źródło: Radio ZET, YouTube.com, propolski.pl

(Visited 350 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj