Podsekretarz stanu w KPRM Adam Andruszkiewicz opublikował w mediach społecznościowych osobisty wpis. Okazuje się, że polityk Prawa i Sprawiedliwości po raz pierwszy został ojcem.

Z tej wyjątkowej okazji postanowił podzielić się swoim szczęściem na Twitterze. Pod słowami radości umieścił fotografię, na której trzyma swoją córkę.

— Dokładnie tydzień temu w Białymstoku przyszła na świat Rita Aleksandra Andruszkiewicz, nasz wspaniały Aniołek. Zarówno mama, jak i córeczka są zdrowe, 10/10. Bo każde nowe życie to wielki dar i cud! Pozdrawiamy Was — napisał Adam Andruszkiewicz. Pod zdjęciem szybko pojawiło się wiele gratulacji.

Zobacz również: Żałosny żart Biedronia: „Je**ć PiS” na Marsie? Internauci błyskawicznie go zgasili

Andruszkiewicz wziął ślub ze swoją partnerką Kamilą w listopadzie 2019 roku. Ceremonia miała miejsce w kościele pod wezwaniem św. Anny, przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Zobacz również: Lichocka pozywa Budkę: „Działał jak kierownik grupy przestępczej”

Polityk PiS w latach 2015-2016 pełnił obowiązki prezesa Młodzieży Wszechpolskiej. Jest posłem na Sejm RP VIII i IX kadencji. W latach 2016-2018 był prezesem stowarzyszenia Endecja, a w latach 2018-2020 sekretarzem stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 1 064 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj