Znany lekarz Krzysztof Gójdź zaapelował do Rafała Trzaskowskiego w sprawie ciężarówek anty-LGBT, które jeżdżą po ulicach Warszawy. Lekarz medycyny estetycznej poprosił, by prezydent Warszawy zrobił coś w sprawie zablokowania homofobicznych haseł.

— Rafałe, dlaczego nie zrobisz porządku z tym obrażaniem i mową nienawiści? — zapytał Krzysztof Gójdź.

Władze Poznania rozpoczęły męczącą walkę z furgonetkami zawierającymi przekaz dla środowisk LGBT. Taki bieg sprawy niezwykle zdenerwował Krzysztofa Gójdźia, który domaga się od prezydenta Warszawy by podjął skuteczne kroki w sprawie furgonetek anty-LGBT również w stolicy.

— Powiedz stanowczo: „stop mowie nienawiści”! — apelował celebryta.

Ciężarówki anty-LGBT jeżdżą również po Poznaniu. Niekiedy obklejone są rozmaitymi hasłami, które nie podobają się lewicowym środowiskom.

Zobacz również: Monika Zamachowska przez pandemię nie może znaleźć pracy: „Nie miewam jeszcze ataków paniki…”

Swojego oburzenia nie kryje znany lekarz medycyny estetycznej Krzysztof Gójdź.

— Rafale, dlaczego nie zrobisz porządku w Warszawie z tym obrażaniem i mową nienawiści? Cenię Ciebie jako prezydenta stolicy, mojego miasta, w którym mieszkałem. Oddałem swój głos na Ciebie w ostatnich wyborach, aby przeciwstawić się tej pozbawionej człowieczeństwa polityce w Polsce i tego typu brutalnym atakom na ludzi pragnących normalnie żyć, kochać i być kochanym. Powiedz stanowczo: „stop mowie nienawiści”! — denerwował się lekarz.

Przeczytaj również:  Poseł Lewicy z zapaleniem mięśnia sercowego. Trafił do szpitala

źródło: plejada.pl

(Visited 838 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj