Poseł Konfederacji Krzysztof Bosak określił „Nowy Ład” „katastrofą podatkową”. Prawicowy polityk nie ukrywał, że sytuacja polskiej gospodarki jest wręcz tragiczna. Wszystko przez nieroztropne działania rządu, który „stale wymyśla nowe programy socjalne”.

– Oni już dawno stracili wszelkie hamulce – powiedział Krzysztof Bosak.

Na pytanie, czy wierzy „w zapewnienia rządu, że uda się zabezpieczyć Polaków” przed katastrofą w zimie, parlamentarzysta odpowiedział:

– Zapewnienia rządu nie są ważne, bowiem jest on złożony z kłamców z premierem Morawieckim, na czele. W wielu istotnych sprawach oszukali Polaków i oszukują dalej. Wydaje się, że widząc, że utracili kontrolę nad sytuacją, nie pozostało im nic innego, jak kłamać i zaklinać rzeczywistość i jakoś dowiozą się do wyborów z jako takim poparciem.

W ocenie posła pisowska władza jest po prostu zakłamana, a katastrofa dawno dotarła do Polski.

– Mamy ogromny wzrost cen energii czy węgla, który jest wywołany polityką rządu oraz czynnikami zewnętrznymi jak wojna na Ukrainie. To prowadzi do zubożenia i konieczności zamykania wielu działalności gospodarczych czy wstrzymywania inwestycji. Jako kraj wchodzimy w recesje i to będzie bolało, bowiem wielu ludzi straci pracy, będzie mieć mniejsze dochody lub nie będzie miało czym ogrzać mieszkania. Już teraz część ciepłowni zamyka działalności lub ją ogranicza – stwierdził Bosak.

Przeczytaj również:  Łukaszenka nie wytrzymał ws. Ukrainy. „Zostanie całkowicie zniszczona”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kadyrow przyłapany na trzymaniu tego w gabinecie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kowalczyk radzi Polakom, jak odpowiedzialnie gospodarować żywnością. „Nie ma wielkich szans by ceny spadły” [+WIDEO]

źródło: DoRzeczy

(Visited 174 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj