W czasie transmisji telewizyjnej z biura Ramzana Kadyrowa internauci zauważyli coś bardzo nietypowego. W rogu pomieszczenia stał luksusowy zestaw do uprawiania boksu. Od razu widać, że pochodzi on z oferty zachodniej marki i musi być bardzo drogi.

Ramzan Kadyrow aprobuje napaść Rosjan na Ukrainę i od lat pozostaje wierny Władimirowi Putinowi. U boku rosyjskich żołnierzy walczą także jego oddziały, które pomagają w walce w zaatakowanym kraju.

Kadyrowcy często nazywani są „armią z TikToka”, ponieważ lubują się w publikowaniu filmów w mediach społecznościowych.

Pomimo tego są bardzo brutalni i bezwzględni na froncie, a ich wódz kreuje się na potężnego wodza. Wiele razy zaliczał jednak wpadki, przez które uchodził za symbol nieudolności.

Kadyrow trzyma to w gabinecie

W rogu gabinetu Kadyrowa internauci zauważyli ekskluzywne akcesorium. Chodzi o zestaw do uprawiania boksu od francuskiego domu mody Louis Vuitton. Premiera tego zestawu miała miejsce w 2014 roku. Tylko najbogatsze osoby mogły pozwolić sobie na jego zakup, ponieważ kosztował 175 tysięcy dolarów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto jak dziennikarz utemperował Szynkowskiego z PiS. Rozmawiali o „występie” Grzegorza Brauna w rosyjskiej TV [+WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Suski zaatakował samorządowców: „Postawa bardzo antyobywatelska”

źródło: Twitter

(Visited 144 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Eko-terroryści wstrzymali działanie berlińskiego lotniska. Zdecydowany apel polityków [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj