propolski.pl: pawłowicz

Krystyna Pawłowicz wpadła w szał: „Udowodnij, dziadzie kalwaryjski”

Pięcioro sędziów TK postanowiło utajnić swoje oświadczenia majątkowe. Prezes Trybunału Konstytucyjnego poseł Lewicy Tomasz Trela zwrócił się z wnioskiem o to, by zostały upublicznione.

Fakt ten nie przypadł do gustu Krystynie Pawłowicz, która w mocnym tonie skrytykowała parlamentarzystę w mediach społecznościowych.

Polityk Lewicy Tomasz Trela zaapelował do prezes Trybunału Konstytucyjnego o opublikowanie danych na temat majątków sędziów.
Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała i powiedziała, co myśli.

– Lewacki poseł Tomasz Trela chce ujawnienia mego stanu majątkowego – napisała na Twitterze sędzia TK, która poczuła się bardzo urażona. Z tego względu zwróciła się do posła atakując go rozmaitymi epitetami. Pawłowicz uznała bowiem, że została oskarżona o łapówkarstwo.

– Ty chamie! Łobuzie! Dziadzie kalwaryjski! Udowodnij najpierw, że brałam łapówki! V ruska kolumno! Łachu jeden! Albo na kolana, pod stół i odszczekać! – dodała sędzia TK.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Unia Europejska ostrzegła Elona Muska: “Twitter będzie musiał dostosować się…”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Konfederacja złożyła zawiadomienie do prokuratury na Niedzielskiego! „Dzisiaj mamy do czynienia…” [WIDEO]

źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these